Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felső test izmosítása, úgy...

Felső test izmosítása, úgy hogy közben fogyok? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

már fogytam kb. 20-22kg-t (tudatos étrendel és kalória számolással), mostmár csak kb. 5-6kg felesleg maradt a hasamon és egy kis úszógumi. A lényeg, hogy a kezeim olyanok,mint a "spagetti", körvonalazódik az izom, mert azért picit edzek rá, de magas vagyok (hosszú kezekkel), szóval semmi ember alakom nincs így :D

Nyárra szeretnék durván 5 kg izmot felszedni felsőtestre (amennyit a szervezetem képes lesz 2-3 hónap alatt).


A probléma ott kezdődik, hogy az alsó testemen lévő zsírt simán letudom dobni addig, viszont ha maradok alacsony kalória bevitelen (1200-1500kcal - sok fehérjével), akkor a szervezetem nem kezd el izmot felszedni, ha meg nekiállok tömegelni, akkor nem megy le a zsír felesleg...

(természetesen, rendszeresen járnék közben kondizni is, nem csak várnám otthon, hogy jöjjön fel az izom :D)


Szerintetek mit tegyek, mit ajánlotok?


Köszi a válaszokat! :)



2017. máj. 14. 07:53
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Tomegelj, ha nincs elég izom. Naturalban max havi nettó 1 kg izom jöhet, az is csak eleinte. 5 kg izmot nem szedsz fel, pláne hogy nem érted még a témát, nem tudod hogy kell kajalni, edzeni.
2017. máj. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy kezdő, bizony ez van, választanod kell, zsírt vesztesz vagy izmot szedsz fel.

Sebaj, jövő nyárra még lehet sokkal jobb alakod. 2-3 hónap alatt kisebb csodákra se számíts, 5 kiló izom nem fog feljönni. Fogyni sokkal gyorsabban megy, ha jól csinálod.Az úszógumi ronda, én azt hagynám el, optikailag talán többet ér, mint 2 kiló izom s egy minimum picit még nagyobb úszógumi :)

2017. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!