Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 8 év testépítés után mentem...

8 év testépítés után mentem át erőemelésbe, fogom tudni tartani az elért formám?

Figyelt kérdés

Mostmár 3. hónapja edzek egyenlőre minden rendben, pedig lényegében az edzés most úgy néz ki hogy nagyon sok guggolás (ez a fő gyakorlat) aztán fekvenyomás, katonanyomás (második két leggyakoribb) végül felhúzás, és kiegészítőgyakorlatnak evezés (földről)


Nagyon ritkán, nem rendszeresen volt kiegészítésnek plusz súlyos tolódzkodás és húzodkodás.


De semmi izoláció, semmi külön kar, oldalemelés, tárogatás meg ilyesmi, és heti 5 helyett csak 3 súlyzós edzésem van (ilyenből nem is bírnék többet).


Szerintetek ha akár 1-2 évig is csinálnám akkor is tartanám a formám?


2017. okt. 27. 10:04
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
100%
Az izomtömeg nem csökkenne, sőt nagyobb is lehetsz. A zsírosodás lehet több ha nagyobb kaloriapluszban leszel. Mert úgy azert az ember erősebb.
2017. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt tudom, itt a komolyabb szinthez kell egy magasabb TZS% viszont azt nem fogom bevállalni.
2017. okt. 27. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!