Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen formához mennyi...

Egy ilyen formához mennyi cucc kellhet?

Figyelt kérdés

200 cm 115 kg

[link]


Milyen kúrák, dózisok, cuccok lehetnek a tagban?



2017. okt. 30. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mennyi kaja :D
2017. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát egy ilen két méteres állatnak kell a kalória az biztos :D. De tisztán látszik, hogy nem natúr forma, kíváncsi vaggyok mit és mennyit tolhat.
2017. okt. 31. 07:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Sima tesztó elég, ehhez kevés kell.
2017. okt. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen kell neki sok kaloria. Vannak mazsa feletti emberek, akik annyi kaloriava tomegelnek, mint egy 70 kilos. Nekem 3000 kaloria mar tomegeles a 101 kilommal.
2017. okt. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sima tesztóból mennyi és milyen kúrák?


Hát neki szerintem kell a kalória, mert nem hízékony, pont az ellentéte. Nagyon vékony volt és szálkás, amikor elkezdte.

2017. okt. 31. 09:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hozható ezek nélkül is, jobb genetikával. Továbbá szerintem szűrősek a képei. Nem nagy tudomány, kicsit megnövelni a karjait, kicsit kockásítani a hasát a fényekkel, retussal. A lábai ahhoz képest fonnyadtkák, a háta sehol sincs, válla meg épphogy van. Szóval egyáltalán nem esünk tőle hanyatt. A méretein kívül, amik nagyon reprezentatívak. Pláne ilyen archaikus Sámson hajjal eladva.
2017. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez az izomtömeg biztos nem hozható. A kis photoshoppot azt el tudom hinni néhol látszik is, de videókon is nagy a tag. Ez az archaikus Sámson haj jelző hatalmas xd.
2017. okt. 31. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!