Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Derékkímélő hátgyakorlatok?

Derékkímélő hátgyakorlatok?

Figyelt kérdés

pihentetni szeretném 1-2 hétig a derekamat, guggolni se guggolok.

Csigás lehúzásokra meg húzódzkodásra gondoltam.Melltámaszos gépek lennének jók, csak az nincs.

Más?


2017. nov. 1. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

húzódzkodás,a melltámaszos gép helyett állítható támlás pad amire hasalsz elé a rudat,és hiper.

a guggolást meg nem kell kilőni,a serleg guggolás teljesen gerinckímélő.

persze ha kezdődő sérves vagy,akkor inkább a gerinctornára és a gerincnyújtásra kellene ráfeküdni leginkább.

2017. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Arra én is gondoltam, hogy padra hasalva kézisúlyzóval evezni,csak aközben én nem kapok levegőt. Valamit biztos rosszul csinálok.

Csigas lehuzasok semmit sem ernek? Mert az a legkimeletesebb szerintem, és lényegében ugyanaz mint a húzódzkodás csak nagyobb súllyal is lehet, de javítsatok ki, ha tévedek.

Más alternatívák?

2017. nov. 1. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:
1 hiperhajlítást írt, nem evezést.
2017. nov. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Am miért kell kímélni a derekad?
2017. nov. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Túlerőltettem lábbal együtt, ezért most szabadnapot kapnak.

A hiperhajlítás az hogy kiméli a derekat?

2017. nov. 2. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Hiperhajlítás az általában saját súly, vagy kis súly. Általában az sem jó ha teljesen kikapcsolsz egy izmot aminek regenerálódnia kell, jót tesz neki egy kis átmozgatás, csak erőltetni nem kell.
2017. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!