Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hónam alatti "zsír", mitől?

Hónam alatti "zsír", mitől?

Figyelt kérdés
Fél éve edzek. 1éve nagyon kövér voltam és amikor elkezdtem edzeni már normális alakú voltam. Elég jól haladok.Viszont 1 dolog zavar,a hónap alatt ilyen kis háj vagy nemis tudom mi,ez a gyors fogyástól maradt itt vagy ez mi? :D Mindenhol elég szálkás vagyok,de nem vagyok sovány ugye mert edzek,de ez eléggé zavar. Ez ellen lehet tenni valamit?

2017. nov. 2. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Bor. Ha nem követte a tested csökkenést a borod, akkor plasztikai sebész leszedi.
2017. nov. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát azért nem nagyon szeretnék oda menni
2017. nov. 2. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat pedig ha igazam van akkpr ezen máshogy nem lehet változtatni. Kép nélkül semmi sem biztos azért...
2017. nov. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De amúgy csak az egyik ilyen...itt a kép: [link]
2017. nov. 2. 23:43
 5/8 A kérdező kommentje:
A másik csak ennyire [link]
2017. nov. 2. 23:45
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Maradt rajtad zsír azért van. Tovabbi diéta vinné le.
2017. nov. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szálkás még nem vagy, ha kövér voltál akkor tényleg jól haladsz, ez ami maradt csak simán zsír, folytasd az edzést és kezdj el egy kisebb diétát, és akkor az is le fog menni.
2017. nov. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is van az egyik oldalt azzal a különbséggel, hogy én sosem voltam kövér! Meg nekem az alján egy hosszú rózsaszín csík van. Gondolom nekem amiatt lehet mert fél év alatt annyi izom jött fel hogy nem bírta követni a bőröm tágulással. Senki nem akarja elhinni, hogy nem használtam semmi cuccot hozzá.

Hogy mit tudnék vele kezdeni nem tudom. Elkezdtem szedni kollagént meg napi 1000mg c vitamint, hátha segít eltűntetni.

2017. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!