Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A maradék zsirtól hogy lehet...

A maradék zsirtól hogy lehet megszabadulni? (A bőr alatti zsir)

Figyelt kérdés

Az a baj hogy kockás (lenne) a hasam (mellemen is van egy kicsi) de a felette lévő zsirtól nem látszik azt mondták hogy makacszsír (DE NEM BIZTOS) ettől hogy lehet ne megszabadulni? Mellette eddzek és hát elég idegesítő mert rosszhatással van az összképre! Hogy lehetne tő le megszabadulni? 17/F (amugy nem tudom hogy számít e de mostani nyáron olyan 2-3 hónapra elengedtem magam és elég sokat ettem és nem hiztam 1kg se tehát ha diétázom ha nem nincs különbség nem változom! Mondjuk mellette tovább sportoltam de nem annyira intenziven).

Válaszotokat előre is köszönöm!

(tudom hogy ez a fogyókura rovatba való de ott nem válaszolt rá senki pedig már többször is kiirtam hasonlót ezért inkább olyan emberek véleményét kérem akik értenek is ehez e témakörhöz (pl: testépitők) nem pedig össze vissza irkálnak hülyeséget(már ha irnak) ezért a testépités rovatba tettem. Ha valakit zavar akkor elnézést kérek érte!)



#maradék zsir
2013. szept. 3. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is: ez NEM a fogyókúra rovatba való!


Másodszor: mi az, hogy edzel? Konkrétabban?


Tartottál szálkásító diétát és aerob edzést, hogy lemenjen a zsír és még így sem sikerült? Először a kajában kerested a hibát és mégsem találtad?

2013. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szálkásítással hónapok alatt le lehet dolgozni, de kell hozzá kitartás és nincs 2-3 hónapnyi össze-vissza zaba..
2013. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Először is bocsánat hogy nem azonnal tudtam válaszolni

2. minden félét ettem napi háromszor

lehet hogy most kifognak sokan nevetni a jelenlegi edzésem ért de nekem bevált: 1 évig probáltam a sulyokkal való edzést nem segitett csak nagyobb daraba lettem olyan 170cm/75-77kg aztán olvastam a fegyencedzést és egy év-fél év alatt 175cm/62kg csak az utolsó kg-kal van a baj és diétát nem probáltam se aerobot (nem is nagyon értek hozzá) idáig azzal győzködtek hogy sok sport és elmúlik meg napi 2-3 étkezés és ennyi ja meg a szénhidrát kerülése(a sportom csak a fegyenc edzés). Ugyhogy most nem tudom mit csináljak ezért ha tudtok ajánlani (vagy felvilágositani) olyat ami táplálkozással kapcsolatos és olyan edzés ami jobban segiti a maradék lerakódását nagyon megköszönném, és 1-2 hónapot de akár 4-et is lazán kibirnák hogy ettől megszabaduljak és az izom végre a felszinre kerüljön. Válaszotokat nagyon köszönöm!!!

2013. szept. 3. 21:45
 4/4 Osynho ***** válasza:

"2. minden félét ettem napi háromszor "


Az kevés, napi 5 jobb lenne. Sok fehérje (2g felett jóval / tskg), kevés szénhidrát (fokozatosan kell lecsökkenteni 1-1,5 g-ra) és kevés zsír.


"1 évig probáltam a sulyokkal való edzést nem segitett csak nagyobb daraba lettem "


Nagyobb csak akkor lehetsz, ha kalória pluszban vagy. És akkor bizony nem fogsz fogyni. :)


"nem probáltam se aerobot (nem is nagyon értek hozzá)"


Dehogynem. :) Futni, bringázni, úszni csak tudsz. :)

2013. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!