Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosodás szempontjából...

Izmosodás szempontjából fontos az egészség?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen mindegy miből viszem be a makrókat, csak meglegyen?
2017. nov. 4. 10:02
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
Fontos, mert betegen nehéz izmosodni.
2017. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De úgy, hogy megvan egy egészséges váz (rizs, hús, zöldség, zab, túró stb.) és ehhez kiegészítésképp kell szemét kaja is, hogy meglegyen a plusz, akkor az már rossz?

Pl. a zabhoz megy csokigolyó, mert úgy finomabb

a húshoz mennek cukros mártások

megy egy kis étcsoki is

esti edzés után a túrós banános turmixba megy egy kis nutella is

A vitaminok ugyanúgy mennek közbe.

Ez így még jó? Vagy tömegeléskor sem adhatjuk át magunkat az ízek csábításának?

2017. nov. 4. 10:35
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
Tömegeléskor belefér ha nem teljesen tisztán kajálsz.
2017. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Énis eszek mindent ami jön, ha épp nincs tiszta kaja és fejlődok. Fehérje azért 1.5tsk megvan, van hogy a fele feherjeporbol. Nálam a lenyeg, h sok legyen,másképp a fejlődés is stagnál..
2017. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem a fehérjebevitellel nimcs bajom, arra kell figyelnem inkább hogy több ne legyen, bár ez nem mindig sikerül, pedig tápkiegből nem viszek be.

Arra irányult a kérdés, hogy az baj e,ha cukor meg telített zsírok is mennek kisebb arányban.

2017. nov. 4. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Telített zsirra szüksége van a szervezetnek, az semmiképp se baj. Én pl disznozsirral szoktam főzni. Lényeg hogy hal is menjen mellé, azaz telítetlen zsír.
2017. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!