Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fájós háttal vagy derékkal...

Fájós háttal vagy derékkal lehet edzeni?

Figyelt kérdés

Lapos hasat meg mell izmot szélesebb vállat akarok, viszont ha nehezet emelek fájni fog. A gerincemnél érzem biztos valami kopás ..

felejtsem el a testformálást?


2017. nov. 5. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor van az, hogy nem szakértősködünk magunknak, és nem is fogadjuk meg akárki "tanácsát". El kell menni gyógytornászhoz, ortopédushoz, tökömtudja, és majd meglátod. Sportolni biztosan sportolhatsz, valószinüleg erősitő, testépitő jellegű edzéseket is végezhetsz csak nem mindegy, hogyan és mit, majd orvos megmondja. De ne ilyen körzeti kretén aki annyit ért hozzá mint én, keress fel egy jó szakembert.
2017. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

tehát ne hallgass az elsőre.

Felesleges elmenned gyógytornászhoz, ortopédushoz, tökömtudja, mert nincs csoda gyógyszer, torna rá.

Pont attól fájhat a hátad, ha csak azt csinálod amit akarsz.

Szabályos hátedzés kell

2017. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A lényeg,hogy asztalosnak tanultam annak idején és onnan ered a gond,konkrétan mindent én emeltem,mert a többi gyenge volt.. na most meg van az eredménye.. kétszer volt idegbecsipődés amit kifeküdtem,végül is csak akkor fáj igazán,ha nehezet emelek..

mindenképpen személyi edzővel edzenék,mert egyedül biztos nem csinálnám, nincs meg ahhoz az akarat.

2017. nov. 5. 15:56
 4/11 A kérdező kommentje:

Úgy értelmezem,hogy azért fáj,mert úgy csinálom h nekem jo legyen..

nem edzem jelenleg meg azelőtt se..

2017. nov. 5. 15:58
 5/11 anonim ***** válasza:
tehát ne hallgass a másodikra, nem csodagógyszerről beszéltem én, hanem amúgy pont az ilyen erre edzél meg úgy edzél meg fäszomtudja, közbe a srácnak fogalma sincs hogy te hogyan végzel egy gyakorlatot, nem látha a gerincedet, semmit, úgyhogy ne hallgass a fäszságaira a saját érdekedben
2017. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Menj el a dokihoz és meséld el neki a problémád . Szintén azt is hogy mit szeretnél . Ő majd elküld a szakorvoshoz ahol kivizsgálnak ( vagy egyből mehetsz a szakihoz is ) . Ha megvan a probléma oka , elmondják hogy edzhetsz - e vagy sem .
2017. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

azért azt nem mondanám,hogy egyből mehet a szakihoz,mert oda csak háziorvoson keresztül beutalóval tud időpontot kérni.

és egy időpont az ideggyógyászatra ahova mennie kellene kb 2 hónaptól-fél év várakozás.

ha pedig zsebből akarja fedezni magándokinál,akkor 10-20 ropi a vizsgálat és 100e az mri.

2017. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért is írtam előbb az A verziót vagyis a sima dokit .
2017. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy nem mennék és nem is megyek a csóri közkorházakba meg ilyen putris helyekre!
2017. nov. 6. 06:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is tönkre van a derekam. Régebben elég sokszor előjött a lumbágóm, derékból emelni szinte csak minimálisan tudok, de mégis járok kondizni.

Nekem sokkal jobb lett a derekam a konditól. Sajnos döntött törzsű evezést, guggolást, felhúzást nem tudok csinálni, de van sok gép, azokkal megoldom, ahogy tudom.

Mellette lazítok és speci gerinclazító tornát is végzek.

2017. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!