Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek is puha az oldalsó...

Nektek is puha az oldalsó deltátok?

Figyelt kérdés

Mármint úgyértem ha a karod meletted van. Meg van a formája, elkülönül a többi izmtol meg is edzés közben is puha ha megnyomom.

Valamint már nem is érzem az oldalsó deltamat oldal emelés után! Ez normális?

Nem ma kezdtem és 22kg-val oldal emelek szabályosan persze!


2017. nov. 9. 11:57
 1/6 A kérdező kommentje:

Most kipróbáltam 24kg-al is, azzal szeriába, de még mindig nem érzem!

Régen kellemesen feszült ha letettem!

2017. nov. 9. 12:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Puha persze, mármint egy ernyedt izom puhaság, ha kicsit durran, akkor értelemszerűen keményebb. Én is oldalemelek 25kg-mal, ugyan ez van.
2017. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és te sem érzed edzés, gyakorlat után?
2017. nov. 9. 12:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlat után kicsit igen, de inkább kisebb súlynál szoktam. Nagynál érzem, hogy dolgozik, de nem ég, mintha rápumpálnék 15-ösökkel.
2017. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

és ha felnyomnám 30 kilóig szériába? Jó nem hiszen menni fog vele 10 ismétlés (mert hogy 24kgal ennyi lazán megy 4 sorozattal), de az többet ér mintha kis súlyal több ismétlést csinálok rá, nem?

Mondjuk én sosem érzetem a plusz egy kilókat vállnál. Mindig 5-t, de volt mikor szét ment tőle a vállam aztán már az akkor annyira húzta mikor lettem, hogy a szaras kerülgettet egy-két hónapig. Gondolom ízület, de nem hagytam abba aztán hozzá szokott.

2017. nov. 9. 12:32
 6/6 MrPifta ***** válasza:
130 kiló vagyok, mindenem puha.
2017. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!