Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » SAN ConQuest 250 kapható...

SAN ConQuest 250 kapható Magyarországon? Vagy más hatásos ösztrogén blokkoló?

Figyelt kérdés
18/F Sajnos magas az ösztrogén szintem, 2 hónapja tervszerűen edzek terembe, előtte csak otthoni edzések. Sajnos 3 hete glycenomasitát fedeztem fel magamon és azóta vizesedek is. Laboreredményeim rendben voltak, egy nagyon minimális eltérés volt a májamban, azóta máriatövist szedek. Kiegészítöként csal fehérjét használok minden edzés után(heti 3x) normál adagban. Az orvos hormonológiára nem akart elküldeni, csak ha még később se múlik el. De én nem akarok tovább várni, mert a mellbimbóim egyre rondábbak lesznek és már a szőrzetem se a régi és az edzés se megy úgy mint előtte. Magyarország a tested nutrition anti estro-t találtam csak de arra nem mondanak semmi jót, ezt a conquest-et viszont dícsérik, meg van a san nutrition nak egy másik terméke is ösztrogén re de az már túl drága nekem. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. nov. 13. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Magán endokrinológus/andrológusra van pénzed? Azok nem fognak szarozni.
2017. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!