Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hátról "fogyni"?

Hátról "fogyni"?

Figyelt kérdés

Elsőre biztos hülyén hangzik a kérdés, de...

Harmadik szülésem után elkezdtem edzeni kb 6 hete. Láb, fenék, felsőtest (hasra csak óvatosan, mert császáros voltam). Nagyon jól haladok, látványos és cm-ben mérhető eredményeket értem el. Viszont a lapockámról nem akar lemenni a felesleg. Hiába súlyzózok, vagy csinálok bármit, ott nem történik semmi... Tud valaki tanácsot adni, hogy mit tehetnék?!


2017. nov. 15. 11:57
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. Nem tudod gyakoatokkal sem szabályozni, hogy honnan menjen le. Dieta kell es aerob edzések es majd lemegy a végén onnan is.
2017. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél olyan ízét a teleshopból ami rezgeti a hasad!

[link]

Én nagyobbat velem belőle ami egész testes, mondanom sem kell, alvás után még rajtam volt reggel úgy ébredtem, hogy olyan formam van mint Schwarzeneggernek a Predator 1-ben!!!! Most sajnos izomból akarok fogyni mert túl izmos lettem...

Szóval éljen a Vibratone! :DDD

Dicséretes egyébként, hogy nő, anya létedre a kondi teremig eljuttal!

Sok csaj megragad a gyümölcs diéta meg a Norbi Update ugrabugráknál...

Az első jól írta! Olvass utána a kajának és edz tovább! Idővel lefog menni rólad a felesleg!

2017. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és kedves második válaszoló köszönöm a dicséretet! Ez ilyenkor ad egy nagy löketet! :D Sok nő, anya gondolja úgy a többedik gyerek után, hogy nem baj az a felesleg ami feljött! Persze tisztelet a kivételnek! Na de én pont nem az vagyok, aki beletörődik. Azért mert szültem 3 gyereket még nézhetek ki jól nem? Hát de!!! :D

Akkor kitartóan folytatom, amit elkezdtem és kíváncsian várom az eredményt!

2017. nov. 15. 13:54
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Folytasd tovább és jó lesz a forma.
2017. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,folytatom! Remélem igazad lesz! 😁
2017. nov. 15. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!