Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tornagyakorlatokkal...

Milyen tornagyakorlatokkal lehet hátról fogyni?

Figyelt kérdés
Mindenhol van egy kis felesleg rajtam, de fogyókúrázni nem nagyon tudok. Valamivel kevesebbet eszek, de főleg tornával szeretnék fogyni. Minden testrészre találtam megfelelő gyakorlatokat, de a hátamra nem igazán.
2010. márc. 1. 21:12
 1/1 anonim válasza:

MINDENHONNAN FOGYNI CSAK KARDIOEDZÉSSEL LEHET!!! Futás, biciklizés... Zsírt csak így tudsz égetni. Hiába nyomod pl. a felülést is. Attól nem fogsz fogyni. Pl nekem volt egy kis felesleg a hasamon. Nyomtam ezerrel a hasizmot, mire egyik ismerősöm mondta ( fősulis testnevelés szakos tanár), hogy előtte fussak minimum fél órát, és utána hasazzak. És két hónap múlva meglett az eredménye... Elkezdtek látszódni a kockák a hasamon. :D Mára nagyon figyelek a testemre és rendszeresen járok kondizni.


Ui.: próbáld meg csökkenteni a kenyeret, tésztaféléket. Kenyeret ha megtudod oldani pirítottat egyél, (rozskenyeret), maximum 3 szeletet naponta. Egyél sok gyömölcsöt, salátát, igyál sok folyadékot,( vizet,teát szigorúan cukor nélkül, vagy használj édesítőszert). Nálam ez vált be.


Sok sikert!

2010. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!