Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit egyek ha hatékonyan...

Mit egyek ha hatékonyan szeretnék gyúrni?

Figyelt kérdés
Viszonylag olcsó megoldások érdekelnek, mert persze drágán nem nehéz... Inkább olyanok válaszára lennék kíváncsi akik nem csak könyvben olvasták, hogy mi az az erősítés.

2017. nov. 15. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Zab,rizs,napraforgómag,szója,bab,lencse,répa,krumpli,kiwi,szezámmag,chiamag...
2017. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok fehérjét, (kb. 2g/ttskg)

A maradék kcal pedig zsir és ch.

Azt nem irtad, hogy mit akarsz, szálkásodni, vagy tömegleni, de tömegelsénél, kb havi 1kg jöjjön fel, szálkásitásnál pedig heti 0,5-1kg-ot adjál le.


Fehérje források: Hús (csirkemell, csirkeszárny, csirkecomb, marha, disznó, pulyka, stbb..), hal, tojás, túró, fehérjepor (bár ez felesleges)


Ch: zabpehely, rizs, bulgur, köles, krumpli, édesburgonya, kuszkusz, abonett, tk kenyér, stbb..


Zsir: olajok és olajos magvak ( pl. földimogyoró, dió, pisztácia, stbb..)


De amúgy ha még utána keresel neten, biztos találsz még jó forrásokat.

2017. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezekről tudok én is, csak kíváncsi voltam, hogy milyen választ kapok itt. Bár a babról nem hallottam, főleg nem a kiwiről, hogy az jó lenne. A chiamagról meg semmit nem tudok. 😄
2017. nov. 15. 20:16
 4/7 A kérdező kommentje:
A második kommentelőnek köszönöm, elég jól levezetted. Nem vagyok teljesen értetlen a témában, csak a kíváncsiság vezerelt! :D
2017. nov. 15. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Ha van még bármilyen kérdésed, esetleg még kéne pár fehérje,zsir, vagy ch forrás, akkor én szivesen segitek.
2017. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De akkor mire is gondolsz pontosan? :D Itt vannak példák olcsó teljes étrendekre, konkrét árakkal, szálkásításhoz meg tömegeléshez is:

www.youtube.com/watch?v=MJ2fhZdyWX4

2017. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlodDrunk ***** válasza:

A legolcsóbb a csirke rizs kombó.

zöldségek,túró,tojás,zab,olajos magvak,valami zsíradék,kókusz zsír főzni,lenmagolaj,tökmagolaj zsírnak,valami vitamin pakk és kész.


Kb ezek a legolcsóbb tiszta kaja források.

Persze itt is márkák között hatalmas árkülönbségek vannak,az olcsót kell venni:D

2017. nov. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!