Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám beállítani hogy...

Hogyan tudnám beállítani hogy egy szettet 10ismétléssel végigvigyek?

Figyelt kérdés
nagyon kezdő vagyok még, például fekvenyomópadon 40kgsúlyt felrakok 10ismétléssel 1 szettet végigviszek, de a 2. szettet már képtelen vagyok 10ig kinyomni, max7ig,és ez szettenként csökken. Emiatt nemtudom hogyan építsek fel edzéstervet, mennyit pihenjek stb. vagy nyomjak ki egyszerűen naponta 50x a fekvenyomópadon 40kg-ot, ahelyett, hogy szettekben gondolkoznék..Nemtudom melyik a helyes. Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 20. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki kell tapasztalni hogy mekkora súllyal megy.

Próbáld meg 35kg-al, ha abba pont megy a 4x10, akkor maradj 35nél, és majd mikor már úgy érzed hogy könnyü felmész 40re, és így tovább.

2017. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszeru a valasz

Ne eddz igy !

Probald ki a piramis rendszert: minden sorozatban nagyobb suly, kevesebb ismetles

Pl.: bemelegitesz a ruddal, az ugye 20 kg

Aztan 25 kg 20 ismetles, 30ba 15, 35be 12, 40be 10

2017. nov. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
Úgy, hogy nem kell bukasig nyomni a sorozatokat. Nyomsz pl akkor 35-be 4x10-et.
2017. nov. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BlodDrunk ***** válasza:

Ezért kell 1hónapig minimum egy normális átmozgató ahol kis súlyokkal és helyesen csinálod,utána lehet fokozatosan emelgetni és így nincs az hogy fingod nincs mi az a súly amivel képes vagy valamit érdemlegesen kezdeni.

Szóval pl fekvenyomásnál első edzésen elkezded csak 20kgval inen indulsz edzésről edzésre emeled,legalább is én így kezdtem el anno,persze ettől fejlődés nem lesz még de érdemes végigjárni.

2017. nov. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!