Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolásnál milyen ismétlésszá...

Guggolásnál milyen ismétlésszámot érdemes alkalmazni?

Figyelt kérdés

5, vagy 8?

Eddig 5 ismétlésekkel guggoltam, erősödtem, viszont nem éreztem olyan kimeritőnek, meg a combomat sem éreztem annyira.


Elkezdtem kipróbálni a 8-as ismétlést, már 1 hete 8 ismétléssel csinálom és azt veszem észre, hogy sokkal jobban lefáraszt, a combomat is érzem rendesen és kevesebb sorozatot birok. 5-6 perces pihenőket kell tartanom. Meg a sorozat után majdnem elhányom magam. Ez nem tudom mit jelent.


Szóval melyik a jobb 5, vagy 8 ismétléssel guggolni.


2017. nov. 26. 16:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatom végére kérdőjelet akartam :D
2017. nov. 26. 16:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ha majdnem elhányod magad, az nem jó. Nincs nagy különbség az 5-ös és a 8-as között. Előbbinél nyilván nagyobb súlyt alkalmazol, az a fajta edzés inkább erőre megy. Izomnövelésre általában talán jobb a 8-as széria, persze erősít az is.
2017. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőt érdemes alkalmazni.
2017. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem az hogy elhányom magam, hanem a 2.-3. széria után olyan hányinger érzés jött rám.
2017. nov. 26. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!