Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek naturálban 6...

Szerintetek naturálban 6 hónap alatt hozható?

Figyelt kérdés

Egy fórumon olvastam angolul lefordítottam, 6 hónapos változás, mindent centibe átmértem inch-ről stb..


Előtte :

- Mellbőség : 109cm

- Felkar : 37.5cm

- Derék : 80cm

- Comb : 55cm

Magaság : 173cm, testsúly :73kg


Utána :

- Mellbőség : 117cm

- Felkar : 44.5cm

- Derék : 81cm

- Comb : 63cm

Testsúly : 87kg


Testzsírnövekedés nem volt.



2017. nov. 26. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Meghajlok előtted! Szerintem ezzel az eredménnyel mindenképp állj fel a színpadra, mint következő mr olimpia és egyben Einstein is! Ez egyszerűen elképesztő!

De lehet pályát tévesztettél. Méricskéléshez több jó szakma is van. Asztalos, géplakatos és a többi...

Miért vannak ilyen elvetemültek, hogy mindenhol mérik magukat istenem. 6 év alatt egyszer sem fordult elő akár az, hogy a félkaromat is lemérjem.

Az ilyen kérdések, meg nettó baromságok. Annyi befolyásoló tényező van, hogy azt még te sem tudnád megszámolni, DR Kérdező!

2017. nov. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:DDDD
2017. nov. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6 hónap alatt nem fogsz 14kg izmot felszedni
2017. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy ideje testépítek, és az igazat megvallva qrvára semmit se mondanak ezek a számok. Ha tényleg véleményt akarsz, képet.
2017. nov. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Testzsir, vagy testzsir szazalek? Bar a 12 kilo nemtudom realisabb-e.
2017. nov. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Év vicce..
2017. nov. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
fäszméret kimaradt
2017. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg nem zsirosodott be, ha a dereka csak 1 centivel nagyobb. Fel ev alatt max 6 kilo izmot szedhetsz fel naturalban.
2017. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BlodDrunk ***** válasza:

Nem,de pár kúrával hozható.


Naturálban nincs olyan,hogy zsír nélkül szedsz fel izmot,mértéke befolyásolható.

Első állapotában lehetett közel genetikai határhoz,173cmes ember soha nem lesz 87kg ha csak nem zsíros is.

2017. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!