Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 3 edzésre lenne időm, de...

Heti 3 edzésre lenne időm, de a teljes testes valahogy nem hoz semmit, valami tipp, vagy kész terv?

Figyelt kérdés

Heti 1szer egy izmot? Úgy tudom naturalon nem a legjobb

De ha pl ICF5x5-öt csinálok, akármennyire jó az étrend és bármennyire odateszem magam egyszerűen stagnálok csak, mindig akkor éreztem hogy jutok valamire mikor nagyobb volumennel, legalább 8-10 ismétléssel dolgoztam.

esetleg egy A-B felosztás lenne a jó megoldás?

Ha valakinek van kedve és ideje akkor elfogadom a segitséget, ha meg csak ideb.s.znátok pár gúnyos megjegyzést akkor tegyétek nyugodtan, ha ettől jobb lesz a napotok.

Előre is köszi


2017. nov. 30. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt a tervet egy majom írta.


Próbáld ki ezt:

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=jivGynuin0Q

2017. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csináld a PWB kezdő edzéstervet. Abban vannak inkább "izomépítő" jellegű szettek is guggolásra és fekvenyomásra, és a felhúzás is nagyobb volumenű, szerintem jobb mint az ICF. Ki lehet egészíteni hasazassál vagy bicepszezéssel, sőt, azzal egészítsd is ki, mert bicepszezni MUSZÁJ!
2017. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket :)
2017. nov. 30. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:
HASAZNI IS MUSZÁJ! :)
2017. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!