Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen testet szeretnék magamna...

Ilyen testet szeretnék magamnak, de nemtudom hogy érjem el. Milyen eddzés tervet ajánlanátok? Köszönöm előre is a válaszokat (bunkók kíméljenek)

Figyelt kérdés
[link]

2017. dec. 16. 15:21
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
nem nagy szám mehet saját test edzés
2017. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem akarom kigyúrni magam, csak azért legyen rajtam izom:D
2017. dec. 16. 15:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezen sincs izom
2017. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sosem leszel “kigyúrva” még akkor sem ha a hátad minden nap a habot fogja verni.

Egy ilyet fél év alatt össze lehet hozni, ha nem vagy egy dagadt disznó és nem kell azzal is szórakozni, hogy fogyjál le.

2017. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az dagadt disznoxdd nyugi, csak egyszeruen eddzeni akarok, de valamien format ki kell tuzni magam ele, es ez volt az. Ennel izmosabb nem szeretnek lenni.
2017. dec. 16. 16:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél sem tudnál túl izmos lenni, mint egy schwarzi negger, de még egy amerika kapitányt játszó színész formáját is, csak vért hugyozva, ha jó a genetika a kaja és kellő mennyiségű edzés és pihenés van.
2017. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ehez a fizikumhoz league of legendsezni kell.
2017. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi agyhalott jár ide. Sejtettem, hogy ilyen válaszok lesznek itt. Mintha mindenki ilyen testalkattal születne. :D Képzeljétek, van akinek még ezért is meg kell dolgoznia. Hihetetlen, ugye?
2017. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mehet a saját testsúlyos edzés, viszonylag rendezett kaja, elszántság, és eléred a célod. Yooutubeon keress videókat ilyen címek alatt: street workout training, beginner street workout routine, beginner calisthenics workout
2017. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent választ!:D:)
2017. dec. 16. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!