Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nitrox therapy tapsztalat,...

Nitrox therapy tapsztalat, hogyan szedjem? (nem kávézom egyáltalán, nem fájna a szívem? Mivel nincs hozza szokva a koffeinhez?

Figyelt kérdés

#koffein #NitrOX #nitroxtherapy #edzésellőti
2017. dec. 18. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát én régen orvoshoz kellett járkáljak, mert 150-160 volt a vérnyomásom, és érdekes módon, elhagytam a nitroxot, helyette csak edzésnapokon iszok egy kis kávét, azóta visszaállt 120-130-ra.


Nem mondom, hogy csak a nitrox volt a felelős a magas vérnyomásomért, de nagy valószinűséggel segitett benne.

De lehet, hogy csak nekem vitte fel ennyire a vérnyomásom és másnál nem történik semmi, ki tudja. Nekem ez a véleményem, tapasztalatom róla.

2017. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni. De alapvetően elég gyengének számít.
2017. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
0g/nap
2017. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ...

De kipróbálhatod, lehet h nem lesz semmi bajod lesz, vagy nagyon meg fogja dobnj a szived, rosszullét stb.

2017. dec. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fokozatosan próbáld meg
2017. dec. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Őszintén, mi az istennek ez? Nem igaz, hogy ma már nem lehet úgy edzeni, hogy előtte ne igyál valami szart... amitől eleve parázol, hogy bajod lesz tőle... ennyi rohadt agyhalottat egyrakáson...
2017. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyszer mindent ki kell próbálni,meg anyádat is
2017. dec. 19. 17:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

En is ittam, es kavezom is. Teljesen mindegy. Egyenfuggo, hogy kinek hogy dobja meg a vernyomast pl.

Egyszer élsz, probald ki

2017. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező ajánlok minsen nap egy kiskanál nitrohígítót salátára dressingnek, sok benne a fehérje.
2017. dec. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!