Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a TWB-s gyerek már rappel is?

2017. dec. 11. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik úgy, hogy nagyon komolyan venné.
2017. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bohóc.
2017. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lazy Lover ***** válasza:
semmit nem érdekel az a nyomorék barom
2017. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Testépítőnek nulla, hobby gyurosnak nagyon kevés, humoristanak meg nem jó. Ez a vélemény róla.
2017. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy igazi youtuber bohóc. Hülyét csinál magából csak nem veszi észre
2017. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez trap, nem rap. De az eredeti se jobb...
2017. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%

Bohóc, meg nulla szerintetek, de amíg itt ti egymásnak írogattok, ő épít valamit, rengetegen követik, szeretik, ismertséget szerez, meg szerintem pénzt is keres (bár múltkor azt kommentelte egy posztja alatt, hogy nem nagyon, mert neki ez csak hobbi). Szóval inkább tanulhatnátok tőle, mert lefogadom, hogy az itt írogató emberek fele szeretne ismert és olvasott lenni a neten, azért aktív itt is, csak nem jön neki össze, ezért marad a GYK. De ilyen mentalitással nem is fog sikerülni semmi.


Ahogy itt elnéztem, nektek senki sem jó, a Szuli kamunaturál, a TWB gyökér, a Bunny k***ög, a Lifetilt gyík, a magyar testépítő elit kokszos bohóc klub, kicsit meg vagytok savanyodva emberek. Jöhetnek a lefelé mutató kezek, ahelyett, hogy gondolkodnátok.


A rappre meg annyit, hogy a magyar rapperek 80%-ánál jobb flowja van, szerintem ha csinálna saját zenéket, nem csak covert, ismert lehetne ebben is, ahogy a fitneszvilágban is az lett. Tehetséges arc.

2017. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb formám van mint neki és nem is csinálom csak két éve (se), cserébe az égvilágon semmit nem úgy teszek amit mond, nekem bejött és én tudom magamról, hogy natural vagyok még ha sok lusta, szar genetikáju irigy majom nem is hiszi el. Ez a lényeg! Senki más nem érdekel...

Hány gyakorlatot láttunk már, hogy kell helyesen twb-től meg bárkitől? Semmit, csak sír a szája, hogy kokszolnak ő meg egy nulla... Ezzel senki nincs előrébb. Max a hozza hasonlóak lelkivilágának támasz.

Aki ilyen nyomi vologolast néz annak rengeteg felesleges szabad ideje van és nézhet akar bebaszós liveot is Molnár Krisztiántól.

2017. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Mert szerinted ez az élet, hogy te milyen jól csinálod a gyakorlatokat, meg hogy 5 kilóval több izom, és kevesebb zsír van rajtad, mint rajta? Mert olyan nagyon jobban kizárt, hogy kinézel naturálban, mert a naturál az naturál, ez van. De egyébként meg bírom, hogy arc nélkül mindenki jobb mindenkinél mindenben, csak valahogy a valóságban egy ilyen ember sincs soha sehol. De ha még így is van, te mire vitted ezzel? Ő a szarabb formájával 10 ezreket érdekel. Kicsit gondolkodni kéne, nem mindenkit csak fikázni, aki kicsit is sikeresebb, mint te.
2017. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi másról is szólna a testépítes, verseny vagy hobby szinten? Sirántkozásról?

Engem egyáltalán nem érdekel, hogy ő kicsoda, de nem mintha elért volna igazából bármit is. Ezreket még a semmit mondó tizen éves vlogolósokat is követnek, sőt többen is. Sokkal többen...

Sem a sportban sem a fitnesz csatorna követőiben nem ért el kimagasló sikereket.

Ott van Chris Ho vagy a Orosz János. Sokkal érdekesebb és hangulatosabb, valóban témához csatlakozó videókat csinálnak.

A féltékenységből vert nyál verés ebben a témában nem tartalom...

Bár egyik ilyen csatornát sem érdemes követni, mert a Shop Bulideren nagyon sok jó cikk és gyakorlat van.

Ha kell arc, nyugodtan írj privát üzenetet és ha van kedved utazgatni, felőlem gyere nyugodtan... :) és ennek a TWB-nek is bármikor a szemébe mondanám ugyanezeket. Kit érdekel ki kicsoda... Ugyan már, ez még az ovis korban lehet vagány mondóka. De így közel a 30 hoz nevetséges már, mint ahogy te is.

2017. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!