Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondi kihagyás után egyszerre...

Kondi kihagyás után egyszerre 3 napon keresztül?

Figyelt kérdés

Tehát kb. 2 hónapja kondizok , és tényleg mindenki szerint rengeteget fejlődtem , van aki szerint én 2 hónap alatt többet fejlődtem mint ő maga fél év alatt. No elég az önfényezésből. Tehát betegség miatt egy hete nem voltam kondiban

(eddig Hétfőn - Pénteken jártam hetente ).Most viszont újra van lehetőségem mert meggyógyultam és az lenne a kérdésem , hogy ha ma szerdán megyek , akkor Pénteken mennék legközelebb , de most csütörtökön is tudnák menni ,tehát kihagyás után mennyek 3 szor egymás után , vagy inkáb csak kétszer (szerda - péntek?? Ez egy különlegesebb hét , máskor nem tudok ilyen időben menni , csak ezért kérdeztem :D



2017. dec. 19. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fog menni. Már a második nap az erőd felével fogsz tudni gazdálkodni. Így nem fogsz tudni minden izmot rendesen leedzeni.

Én már keményebb munka miatt sűrítettem egy amúgy 5 napos edzést egy hétvégére, hát tartott vagy hány óráig és összébb is estem egy idő után.

2017. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Te tudod mennyi erőd van. Ha a kaját tartod, pihensz eleget, és nem sírsz ha fáradsz, akkor simán mennie kell.
2017. dec. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz, de ilyenkor edz ugy h pl első nap láb, 2. nap mell-kar, és 3. nap hát váll, így nem ütik egymást a dolgok, nem leszel bennük fáradtabb, úgyanúgy fog menni.(Nem pont ilyen felosztásba de heti 4-5x járok, 1 hét kihagyás alatt pont hogy csak jol regenerálódsz. ;) Hajrá
2017. dec. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!