Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kokuszolajban keszitett...

Kokuszolajban keszitett husoktol kipattoghatok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni es etrendet is csinaltam minden nap napraforgo olajban csinaltam a csirkemellet egy ideig nem volt semmi gond aztan kipattogtam nem tudtam mi lehet a problema es rajottem hogy az etrend a sok olajban sult hus..

A kokuszolajrol azt hallottam hogy egeszsegesebb, valoban nem pattognak ki tole?



2017. dec. 23. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Nem egészséges egyik finomított olaj sem, nem jobb egyik sem a másiknál, ahogy egyik állati termék sem lesz egészséges attól, hogy sok benne a fehérje, mert minden más szrral is tele van, így már nem olyan jó deal.
2017. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minimális olajjal süss/főzz. A kókuszzsír annyiból jobb, hogy jobban bírja a hőt.
2017. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kókuszzsír hőkezelés hatására sem válik transz zsírrá.Ezért élettanilag egészségesebb.Míg a napraforgó olaj transzzsír lesz,és tele van omega 6al is,így a lehető legegészségtelenebb zsiradék.Gyakorlatilag bármi jobb nála,még a sertészsír is.
2017. dec. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

Mivan Nobel-díjasok, szeretitek zabálni a ftalátokat, heme vasat, koleszterolt meg az állatok testében felhalmozódott permetanyagokat? :D

https://www.youtube.com/watch?v=ZZzuPAD0_F8

2017. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!