Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az ABS edzések segítenek a...

Az ABS edzések segítenek a hasamon lévő megnyúlt bőrt is eltüntetni?

Figyelt kérdés

Életmód váltásba kezdtem még a nyáron,meg vagyok elégedve mert 95kg voltam és most kb olyan 76-77 körül vagyok,egyébként 175 magas vagyok.

Tisztában vagyok vele, hogy ezeket a gyakorlatokat csinálhatom látástól mikulásig,a zsír égetésben nem fognak segíteni.

Még egy kevés kis felesleg van rajtam,de sajna a hasamon a bőr eléggé megnyúlt,a markomban össze tudom fogni kb annyi.

Arra lennék kíváncsi hogy ez is el tűnik idővel ha rá edzek? Mert egyébként ha meg feszítem,határozottan ki tudom már tapogatni a has izmot


2017. dec. 31. 06:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A felesleges bőr csak idővel tud valamennyire eltűnni, drasztikusabb fogyások esetén ott marad és csak műtéttel távolítható el. Az edzés nem befolyásolja, max annyi hogyha nagyobb a hasizmod akkor jobban kitölti picit, de akkora sose lesz mint amekkora volt a hasad.
2017. dec. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért utána olvashattál volna,hogy a drasztikus fogyások ilyen nagyon is káros hatásokkal járnak.

Talán szép fokozatosan folyamatosan kevesebb bőröd lesz,mert elhalnak a hámszövetek és újra termelődnek és mivel kisebb a nyomás rajtuk így nem képződik akkora bőrmennyiség.

2017. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az orvos is azt mondta hogy heti 0,5-1 kg fogyás még a normákis és egészséges.

Több mint 5 hónapja csinálom és fogytam 19kg-ot ami kb reális szerintem,ráadásúl folyamatosan edzettem mellete heti háromszor és még most is.

És mégsem húzódott vissza,igaz 27 vagyok akkor már ezt baszhatom?

2018. jan. 3. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!