Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi számít gyors anyagcserenek?...

Mi számít gyors anyagcserenek? Ezt úgy értem h napi hányszoros WC vagy mi számít gyorsnak?

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem napi 3x szokott lenni, néha 4x. Ez már gyorsnak számít.
2018. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem napi 1 a normális, a 2 még belefér mert nem vagyunk egyformák, a 3 és afölött már szerintem sok.
2018. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ mennyit eszel.

20 deka szalámi után nem fogsz naponta 3x wc-re menni :)

2018. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kevered az emésztéssel az anyagcsere gyorsaságot.
2018. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#1 inkább menj el orvoshoz,ez nem normális.Nekem is volt napi 3-4,ki nem állhattam a sok szarást,elmentem orvoshoz,aki elküldött gasztroenterológushoz,kiderült hogy be van gyulladva a belem és a gyomrom.De az is lehet,hogy laktóz/gluténérzékeny vagy.Napi 1 széklet a normális
2018. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5-ös: Voltam már gyomortükrözésen, laktóz-és gluténérzékenység kizárva. Bélgyulladásom nekem is volt valóban, de már előtte is ilyen volt az anyagcserém. Nagyon ritkán volt napi 1 székletem.
2018. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem stresszelsz?Szorongsz?Nem vagy depressziós?Akárhogy is nézzük,a napi 3-4 széklet nem normális.Én megbolondulnék ha ennyit kéne.Már a fenekem sem bírta.Kisebesedett és vérzett a sok székeléstől meg a törléstől.Meg rengeteg időt elvett az életemből.Semmit nem lehet előre tervezni,sehova sem lehet így nyugodtan elindulni,mert bármikor elérhet
2018. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!