Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok tanácsot adni? Lent...

Tudnátok tanácsot adni? Lent kifejteném a problémám.

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 21:27
 1/2 A kérdező kommentje:

Szóval 16 éves vagyok,185cm/78kg.Vékonynak látom magam,de azért van rajtam zsír,az erőszintem pedig nem valami fényes:guggolás 85kgx5,felhúzás 100kgx5,fekvenyomás 65kgx5,mellről nyomás 40kgx8.


3000 kalórián vagyok,fehérje 120-130g,ch/zsír arány változó.Főleg erősödés a cél.Mindenképpen lassan fel kéne mennem 80kg fölé vagy mit javasoltok,hogyan tovább?

2018. jan. 25. 21:31
 2/2 anonim ***** válasza:

Most mit tanácsolhatnánk mégis? próbáld meg időről időre növelni vagy a súlyt vagy az ismétlésszámot.

Ha most tudsz guggolni 85kg-val ötször, akkor következő edzésen meg kell próbálni hatszor, ha nem megy, akkor majd megy az azutáni edzésen, később meg kell próbálni hétszer leguggolni, majd nyolcszor, aztán ha megy már tíz is, akkor emelsz a súlyon és vissza veszel az ismétlésszámon, után meg megint az ismétlésszámot próbálod feltornázni és így tovább...

Ennyi

2018. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!