Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » StillMass fehérje?

StillMass fehérje?

Figyelt kérdés

A napokban találtam ezt a márkát, és megdöbbentően olcsó a fehérjéjük, az 1kg-os Whey 80 Instant 3700Ft-ba kerül. Összehasonlítottam az összetevőket, és nem láttam túl nagy eltérést a Myprotein impact whey proteinje között, csak abból 5500Ft 1kg.

Érdekelnének a vélemények a StillMass-al kapcsolatban, például hogy miért ilyen olcsó (nem gagyi?), és hogy jó-megbízható termékeik vannak?

[link]



2018. jan. 27. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért ilyen olcsó, mert nem fel hypeolt márka, mint egy scitec, nem is tudnák eladni 6-9000ft/kg áron a fehérjéjüket! Egész biztos megbízható!:)
2018. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem véletlenül olcsó...
2018. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Teljesen megbízható. Az íze nincs olyan jó,de simán iható.
2018. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed jobbra akkor jó lesz az is.
2018. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gyula1971 ***** válasza:

Jó márka,én is azt várom,állítólag bővítík végre az ízeket,eléggé kifogytak őszhöz képest!

2.5 kg-vegyél,az 7500- ft!

2018. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Renovacio válasza:
43%
Hát.. Én vettem az íze 10/5 az oldódása meg... hát mit ne mondjak 10/4,5 Sima hideg vízbe elkeverve nem igazán oldódik. Tejbe szintúgy, shaker-be felrázva nagyon habos lesz és akkor se oldódik fel minden darab.
2018. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Hogy több véleménnyel gazdagodj, mivel én is keresgéltem őket, de nagyon megoszlott a nép szava. Én szándékosan próbáltam egy árban kedvezőbb fehérjét venni. A Whey istant new-t vettem, ami most jött ki és agyba-főbe lett dícsérve, hogy az előző is milyen jó volt és hogy ez még jobb és finomabb, krémesebb lett. Szépen és jól hangzik, így szóban. 2x1kg-os zacskóval rendeltem. Az előkészület , a szállítás kifogástalan (bár ez utóbbi inkább a szállító cég munkája). Én kipróbáltam, hogy reggel csak ebből ittam , emésztésével nekem nincs problémám semmilyen formában és szerintem magamon láthatóan adott az izmoknak egy feltöltődést a tápanyag mentes éjszaka után. Az oldódásával számomra nincs baj , majdnem tökéletesen oldódik , néha néha marad egy kis darabka,ami a legkisebb gond a termékkel. Legnagyobb probléma maga az íze, ami a mèg elfogadható és a borzalom határait súrolgatja. A habzása is elég erős.. várni kell egy kicsit, hogy apadjon (30-60 masodperc) de utánna nem lehet rá panaszkodni szerintem. Vaníliásat és egy banánosat vettem. Sajnos kis folyadèk mennyiséget tudsz megízesíteni vele(én amúgy vízzel iszom). A vaníliás íze elfogadható de nem az igazi és furin krémes ízű. A banános szerintem meg undorító ízű..eléggé ízetlen. Volt ismerősöm aki még a régi csomagolású, meg a régi név használatú terméket hasznáta annó. Tapasztalatai mind jók voltak. Íze is kiváló volt. Nem tudom hol rontották el a dolgokat ennyire, de én az ár ellenére is gondolkodom abban, hogy inkább egy picivel drágább tejsavófehérjét vegyek, de az legalább legyen élvezhető ízű. Remélem segített a véleményem! 😃
2018. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Segített utolsó köszi, köszi a válaszokat mindenkinek! :)
2018. júl. 4. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!