Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az ilyen erőemelő tervekben,...

Az ilyen erőemelő tervekben, mint pl. az ICF 5x5, Madcow, Greyskull LP nem kevés a heti 1 sorozat felhúzás?

Figyelt kérdés

2018. febr. 3. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Az egyik legmegterhelőbb gyakorlat
2018. febr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Haladóbb szinten is elég ennyi?
2018. febr. 3. 08:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont hogy haladóbb szinten elég annyi.


ha öv nélkül bele tudsz tenni 160 fölötti súlyokba tisztességesen 5-öt, és ilyesmi súlyokkal próbálsz magas volumennel dolgozni abból baj lesz.


Tapasztalatból mondom, több ideig csináltam, és kétszer is éreztem hogy már edzésen belázasodtam. Az egyik alakalommal egy elég komoly betegség lett belőle.


és hozzáteszem hogy ez még egy laza egyetemista korszakomban volt, ha ehhez még hozzáteszünk egy rendes teljesmunkaidős állást meg családot az kész halál lehet.

2018. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Guggolasnal nagyobb sulyt mozgatunk meg, ha figyelembe vesszuk, hogy plusz teher a sajat testsulyunk is.
2018. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Madcow-nál nem, az egy haladó program, de az ICF az kezdőknek van, ott szerintem is lehet egy kicsit nagyobb volumen. Illetve érdemes a héten egyszer valamilyen kiegészítőt is végezni rá kisebb súllyal, ha mást nem román felhúzást.


4-es!

Guggolást azért lehet gyakrabban végezni, mert könnyebb regenerálódni belőle. Felhúzásnál nagyobb a terhelés a gerincen és nagyban meghatározza, hogy mennyire vesz ki az emberből.

2018. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Guggolást azért lehet gyakrabban végezni, mert könnyebb regenerálódni belőle. Felhúzásnál nagyobb a terhelés a gerincen és nagyban meghatározza, hogy mennyire vesz ki az emberből."


Nem allitottam, hogy nem igy van.

2018. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!