Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért terjesztenek a fehérjepo...

Miért terjesztenek a fehérjeporokról ennyi rosszat? Van igazságalapjuk?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogyan de pl. egy BioTech USA Iso Whey 500g Proteintől az ember hogy lehetne impotens? Mindenki visz a szervezetébe fehérjét, de miért mondják ezt? Van valami igazságalapja? Valaki olyan tapasztalt rosszat, aki rendszeresen eszik fehérjeport? Ha igen mondjon nekem erről valamit legyen szíves. BioTechUSA termékekben nincs semmiféle hozzáadott szteroid...

2018. febr. 5. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Maximum a hozzáadott színezék meg édesítő lehet káros, de maga a fehérje nem.
2018. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy sem lehetsz tőle impotens.

Az emberek buták, ennyi.

Semmilyen igazságalapja nincs.

Sose tapasztaltam semmilyen rendellenességet, max megfosat ha sokat iszol.(4-5 adagtól számít soknak)

Nem tudok mit mondani róla mert nem történt ilyen.Egy vegetában, müzliben, péksüteményben több a szervezetre káros anyag mint a fehérje porok többségében.

Annyi az egész hogy buták és egyben irigyek az emberek.

Ha te egészségesen élsz hozzád vágják hogy zsíros kenyéren is fel nőttek.Ha jobb a fizikumod koxolsz, eszed a porokat.

A többség sose fogja látni mekkora meló megfőzni,dobozolni,leedzeni esetleg adni a külsőre, pihenni és ez mellett dolgozni,közösségi életet élni stb..

Azt látják hogy te megiszod a turmixod, nagy leszel. Nem a turmixtól, a kajától, a protein shake csak kiegészíti a szükségleteidet. Ők irigyek lesznek és ezért olyat találnak ki hogy impotens leszel, kihullik a hajad vagy ha ki is próbálták de a szar étkezés meg az igénytelen edzés mellett nem fejlődtek akkor jön az hogy nem használt,hizlal, sz*r íze van stb..


Nem kell félni a fehérjétől, a buta emberektől jobban kell.

2018. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászóló tökéletesen összefoglalta a dolgot, úgy gondolom... Mélységesen egyetértek vele.

Ahogy az elsővel is. Lehet benne olyan,amibe egy maximálisan egészségtudatos beleköt s ténylegesen nem ideális, de a legtöbb ételre igaz ez és az impotenciához azért több kell...

2018. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Fehérje és fehérje között is van különbség, nem mindegy, hogy noname port veszel a Vateráról, vagy Angliából rendelsz min. 90%-os izolátumot.

Én eddig kb. 30-40 kg!!! fehérjét bezabáltam, életem során. Ezeket a márkákat próbáltam:


- Nutriversum PurePro

- The Protein Works

- StillMass

- MyProtein


Az első undorító módon volt émelyítő, de egyiknek sem volt még soha, semmilyen mellékhatása.

2018. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
El kell ezeket engedni, sokszor az a legokosabb aki egyrészt semmit se ért hozzá másrészt pont nem kéne ugatnia mert gyorskaján él, dohányzik, iszik, meg otthon kepeszt.
2018. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Nekem volt belőle gondom.Ízületi gyulladásaim voltak.Egyik helyen elmúlt máshol kiújult jártam kezelésekre is vele de nem múlt el.Majd elkezdtem elég sokat olvani róla ės kideríttem hogy a testem nem bírja a tejszármazékokban lévő kalciumot.Ez lerakôdott az izülteimre ės gyulladásban tartotta.A tejsavô ės a tejtermėkek száműzése után 3 hónappal minden īzületi problémám megszűnt.
2018. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6-os: De akkor nem a fehérjeporral van a baj, hanem magával azzal, amit írtál!:D
2018. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%

ez az egyik veglet... a masik amikor az egekig magasztaljak ezt a xart... Alapbol csak edzes utan van haszna, azon kivul nem sok ertelme van, csak persze ezt sehol se hallod. Ott kezdodik az egesz hogy a feherjemennyiseg amit bemeselnek nektek az is felesleges, szilard kajabol boven fedezheto.


Amiert veszelyes az nem a por, hanem maga a feherjetuladagolas ami elegge mergezo a vesere, szomszedom korhazba is kerult, mert napi 1 kilo csirket evett ami kibaxot sok volt hosszu tavon, es mar nem birta a szervezete. Es nem 100 kilo tiszta izom volt, hanem az atlag kondis akinek teletomik a fejet hulyesegekkel a multik

2018. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Gyorsan jöttek válaszok a zöld kéz megy mindenkinek! :D


#1.: Hozzáadott színezék, és édesítő milyen szinten lehet káros?


#2.: Köszönöm, hogy leírtad tapasztalataid. Jelen esetben a háziorvosom is butának kell legyen, ugyanis

mikor említésre került, hogy elkezdtem enni fehérjeport bizonyos célokból, felvetette nekem a szteroid témát, valamint a "férfiasság elvesztesébe is kerülhet" címszót. Én egyébként kiröhögtem, és közöltem, hogy valamit nagyon

össze tetszik keverni, mert a kérdés kiírása előtt is úgy vélekedtem, hogy nincs/nem lehet káros hatása, de így még biztosabb vagyok, hogy te mindezt leírtad és itt a többiek válaszai alapján.


#3.: Mik azok az összetevők amikbe bele lehet kötni ténylegesen?


#4.: 30-40kg az soknak hangzik számomra, mennyi év alatt fogyasztottál ennyit? Én idáig csak egy IsoWhey BioTechUSA 500g fehérjeport kezdtem el

enni de semmi többet. Melyiknek érezted leginkább a hatását?


#5.: Igen, én már csak azt nem értem, hogy az ilyen embereknek mi a céljuk a tévhitek terjesztésével? Én megértem, hogy nem jött valakinek össze valami,

de ha én szeretnék valamit, és elérek eredményeket attól én miért leszek mindenféle rossz ember? Ahogy a 2-es is írta, mert irigyek és buták?

Egyetértek veled/veletek az ilyen embereknek nem kéne semmit sem szólniuk.


#6.: Edzettél is? Vagy utána már nem is ettél semmit, aminek magas volt a tejszármazékokban lévő kalciumtartalma? Nem egészen értem most,

hogy a fehérjeporban lévő kalciumot nem bírta a szervezeted vagy amúgy sem tejszármazékokban előforduló kalciumot sem?


#7.: Erre kérdeztem rá tőle feljebb pont, mert nem egészen értem mi váltotta ki a gyulladást :D

2018. febr. 5. 21:08
 10/19 A kérdező kommentje:
#8.: Csak edzés után van értelme? Ismerek olyat is aki nem gyúráshoz, és testépítéshez eszik fehérjekészítményt, hanem étrend kiegészítésként shake formájában. Napi 1kg csirke meg valóban sok, és nem is olcsó dolog hosszútávon. Túladagolással kapcsolatban meg szerintem mindennek van mértéke, ezeket a termékeket meg az használja aki tudja ezeket a mértékeket tartani, úgy gondolom pont azok az emberek fogják elsősorban túladagolni magukat, akik nem elég jártasak a témában. Persze ez csak kiegészítő a napi kalóriaszükségletet, és fehérjemennyiség egy részét rendes ételből kell biztosítani.
2018. febr. 5. 21:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!