Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak szerintem viccek ezek a...

Csak szerintem viccek ezek a fekvenyomo versenyek?

Figyelt kérdés
Ala fekszik a tag ruhaban, aminek a rugalmassaga a kinyomott suly nagy reszeert felel, mar eleve olyan szeles maga az ember, hogy alig van mozgastartomany, de meg hidal egy hatalmasat, megfogja a rudat, amilyen szelesen csak lehet es sokszor meg egy lecet is raknak oda a mellere. Kiveszik a sulyt ketten ket oldalrol, a kezebe adjak, majd nyom egy komoly 5 centit ruhaban az emberunk. Mi ez?:D
2018. febr. 15. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled. De majd jönnek a megmondó, hatalmas powerbuilderek és leugatnak.
2018. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2018. febr. 15. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én is fekvenyomásban versenyzek és nem leugatni jöttem ide. Az tény hogy a ruhás fekvenyomás nagyon sokban különbözik a tényleges RAW fekvenyomástól viszont teknikás. A fekvenyomás összetett dolog. A váll,triccepsz,mellizmok dolgoznak legfőképpen összhangban. Most az,hogy ki mekkorát hidal,vagy mekkora az mindenkinek a maga tulajdonsága. RAW-ban is vannak olyanok akik hidalás,csuklószorító,öv,magnézia,ammónia stbstb nélkül versenyeznek. Most akkor ők is "viccek" csak mert versenyre járnak?

2018. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azt irtam, hogy a fekvenyomo versenyek a viccek, hanem azok a fekvenyomo versenyek.
2018. febr. 15. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy ruha tores, nem ertem mi vele a problemad. Ha nem ertesz hozza nem kigunyolni kene, hanem utana olvasni.. Kepzeld egy komoly ruhat nem lehet szaros 300 kilokkal betorni. Ekkora sulyt viszont nem tud kinyomni egyedul, kulonbozo technikak nelkul. Versenyen egyaltalan nem igy nyomnak, es ott deszka sincs, szoval gondolom sok versenyt is lattal eletedben.

Az EQ nyomas szinte kulon sport. Igen, a ruha rugalmassaga rengeteg erot ad, de most kepzeld el, hogy olyan sulyt tarts meg konyokbol es csuklobol - mivel ott nincs ruha csak bandazs -, ami esetenkent 100-150 kilokkal meghaladja a ruha nelkuli maxodat.

A ruha senki helyett nem fog nyomni, a technikat neked kell beletenned minden esetben.

Persze kivulrol csalasnak tunik az egesz, de sokkal osszetettebb.

2018. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Igen, a ruha rugalmassaga rengeteg erot ad, de most kepzeld el, hogy olyan sulyt tarts meg konyokbol es csuklobol - mivel ott nincs ruha csak bandazs -, ami esetenkent 100-150 kilokkal meghaladja a ruha nelkuli maxodat. "


Persze, de az meg nem fekvenyomas, hogy megtartod.

2018. febr. 15. 19:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Es daszka nelkul is vicc az egesz.
2018. febr. 15. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!