Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Danabol kúra, hogyan?

Danabol kúra, hogyan?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok jelenleg. 4 éve eddzek, ebből az utolsó két év az, amikor már komolyan csináltam a dolgot(TSM szerint eddzek, ha ez mond valakinek valamit).

Szépen erősödtem és izmosodtam a módszerrel, de szeretném egy kicsit megdobni a fejlődést, mivel 2 éven belül tervezek versenyen indulni. Danabolra gondoltam, ha nem válik be, akkor test. prop.-ot kipróbálom egy következő kúra alkalmával, amit ez a kúra befelyezése után fél évre tennék időben.

Elkezdtem utánanézni, hogy mit hogyan kell, de vannak homályos foltok.

Kaja természetesen rendben van, már elég régóta.

Ésszel szeretném csinálni a kúrát, inkább legyen drágább, de ne legyen utána olyan mellékhatás, ami elkerülhető lett volna. Arra gondoltam, hogy csak egy szemet szednék. Hány hetes kúrát érdemes csinálni?

Mi kell még maga a szteroid mellé? Proviron biztosan, egyéb dolog?

Ha csak egy szemet szedek, akkor HCG injelcióra szükség van a végén? Úgy tudom, hogy csak magas adagolás után kell.

Előre is köszönöm a válaszod!

Maradjunk a danabolnál, ha kérhetem, illetve maga a kúra helyes kivitelezésénél.



2018. febr. 15. 21:13
 1/10 A kérdező kommentje:
*edzek
2018. febr. 15. 21:14
 2/10 anonim ***** válasza:

Maradhatsz a danánál, de, ha pl szeded 6 hétig(Tovább nem szedném, májadba lehet verne egy szép lyukat.), feljön 10kg, abból 7-8kg víz, szerintem szívesen visszamennél az időben, hogy inkább propira költsd a pénzedet.

Hcg nem árt. Minden egyes eltelt nap után 40iu. tehét ment 10 hétig a kúra, akkor 10x7x40=2800iu(Legyen kerek, 3000iu) első szúrásra, aztán csökkentgeted, pl következőnek mehet 2500iu 5 nap múlva, aztán megint 5 nap múlva 2000, 3 nap 1500iu, 3 nap, 1000iu. Szerintem 10 hétnél elég lesz 2x5000iu összesen, bőven. Zita/clomid sem ártana. Zitából megennék 20 napig 20mg-ot, aztán 10 napon keresztül 10mg-ot, a hcg után, vagy azzal egyidejűleg kezdve, egyénfüggő amúgy, kinek mi válik be..

Antiösztrogén kellene mellé, hogy ne vízesedj/csöcsösödj stb. Provi jó, ha gyenge, akkor anastrozol hatóanyagú valami(anabrest/arimidex/stb).

2018. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Mivel lathatoan lovesed sincs mit jelent doppingolni mennyi kell, mi a jo es mi nem, inkabb semmit. Folge nem ennyi idosen. Messze vagy meg a natural csucsodtol... es foleg nem ezt a szart kene.
2018. febr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy senki nem segít semmmit, mégis honnan kéne tudnom, ha mindenki csak a sablonszövegeket mondja.

Senki nem beszél egy komplett kúráról, hogy mit, hogyan.

Egyébként úgy döntöttem, hogy danabolt hanyagolom, test. prop. lesz a kúrában.

heti 200mg(első kúrának bőven megteszi).

Plusz még HCG, Proviron és Zitazonium, amit mindenképpen be fogok szerezni.

A lényeg, hogy mindenki csak magyaráz, hogy nem tudsz semmit, és hagyd a francba.

Hogy tudjak valamit, ahhoz jó lenne, ha segítene valaki, pont azért kérdezgetek mindenhol, hogy egyre több információm legyen a dologról, nem most kezdem a kúrát, főleg nem így félhülyén.

Versenyezni szeretnék, és tudom, hogy cucc nélkül ott nem fog menni. Ne keverjük bele a genetikai határokat, az mindig is messze esz naturálon, csak itt nem áll rendelkezésemre 10 év. 2 éven belül el szeretnék indulni az első versenyemen.

Elsőnek azért köszönöm!

2018. febr. 16. 15:40
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Bas*za meg ne doppingolj,nem akarsz te veresnyző lenni,azok lelki beteg emberek...
2018. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Magassagod, testsulyod? Kep?


Dana eleve felejtos. Kozben provi eleg, PCT HCG es zita. Mas nem szukseges. Esetleg majvedo es omega 3 tapkieg.

2018. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

“Ésszel szeretném csinálni a kúrát, inkább legyen drágább, de ne legyen utána olyan mellékhatás, ami elkerülhető lett volna.“


Akkor hanyagold a szemest.

2018. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#2


Ha két éve szúrom magam, akkor kezdjek 29200ui hcg-vel? :D

2018. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Termeszetesen a par honapos kurakra vonatkozik a 40iu per nap. Te valoszinu neha alkalmazol hcg-t ettol fuggetlenul. ☺
2018. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod. Heti 2x250ui. Annyival kiegészíteném az írásodat, hogy jobb az antiösztrogènt a hcg-vel együtt kezdeni. A hcg a negatív visszacsatolás miatt képes ösztrogénné alakulni.
2018. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!