Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Torma Valentin naturál?

Torma Valentin naturál?

Figyelt kérdés
[link]

2018. febr. 21. 21:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hogy ő natural-e azt nem tudom, de a formája igen. Még ha a szárazság nem mindenkinek menne, ez a tömeg abszolut.

Instás képek szóval ...


[link]

[link]


Ezeken a képeken pl rohadtul nem nagy szám. Csak ugye a pózok begyakorlása, 10/10 fényviszonyok, meg ugye a szerkesztés. Megnézném az összes ilyen instás embert simán napfénynél, nagy lenne a különbség :)

2018. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Én elhiszem neki.
2018. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nézzél meg ilyen david laidot instan, aztán egy videóban, hogy mennyivel kisebb. Ég és föld
2018. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
12%
Semmi férfias nincs ebben a srácban.Egy kis teszto még egy ilyen passzív melegbe is csempészne némi férfiasságot.Ezért szerintem naturál.
2018. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Vannak ures idoszakai, es neha mehet neki kis mennyisegben valami. Vannak kepek, ahol egyertelmuen nem natural.
2018. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Minden nap megkérdezed te fogyatékos?
2018. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%
Ez a "te fogyatekos" olyan mar a gyuros vilagban, mint a szia. Koszonjuk bunny-nak. :D
2018. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ment már okosság.
2018. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ment.
2018. febr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

"Persze hogy ment " és stb válaszok. Gondolom most látjátok a srácot másodjára :D tegnap is leírtam minden angol és magyar videójàt láttam. A flexible dietingre ő a legjobb példa, jól csinàlja! Emellett természetesen hihetetlen jó a genetikája. De aki nézte sok videóját annak egyértelmű, hogy nem hazudik. Alapbol a srác nagyon rendben van, őszinte normális nincs elszállva. Nem divatgyúrós, tudja mi az a bemelegítés , tudja mi felesleges gyakorlat.

Tudom tudom..ez nektek/neked fáj mert fele olyan szinten sem vagy mint ő, ezért nagyon egyszerű azzal takarózni meg nyugtatni magad, hogy nem naturál. :) jöhetnek nyugodtan a minuszok, de már ideje volt szerintem leírni ezr, mert nagyon egyszerű megnyitni a képet és ràvágni, hogy minden ment..de a munka az büdös

2018. febr. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!