Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális, ha ilyen a kezem?

Normális, ha ilyen a kezem?

Figyelt kérdés

[link]

Megsárgult bőrkeményedések.És fáj is.Felhúzásnál azért nem bírom megtartani,mert fájnak a bőrkeményedések



2018. febr. 24. 13:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
En sok embert latok kesztyuben edzeni. A noket. Meg olyan ferfiakat, akiknek a munkajuk miatt muszaj. Ferfi vagy, nehogy mar ne bird ki..
2018. febr. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2018. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#11 hát b+ a súly meg a teljesítményem bànja
2018. febr. 25. 12:36
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem banja, majd megszokod. Amig punciskodtam es gurtnival huztam fel nagy sullyal, a gurtnis es gurtni nelkuli maxom kozott oriasi kulonbseg volt. Miota nem hasznalok gurtnit felhuzashoz ez jelentosen lecsokkent. 350-400 kilok alatt nem kifejezetten szukseges a gurtni hasznalata sem. 20 eves srac rendes fogassal huzott 380at versenyen gurtni nelkul. Annyit meg amugy sem fog huzni innen senki.
2018. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Én is fel tudnám húzni a nagy súlyokat,ha a bőrkeményedés nem akadályozna meg...Ha ökölbe szorítom a kezem,már akkor is csíp a bal kezemen a bőrkeményedés,így nem lehet megfogni a súlyokat..Én gurtni nélkül akarok felhúzni.Azt mond meg,hogyan tüntessem el ezeket a szarokat a kezemről,mert ez még a fekvenyomásban is akadályoz.

Azt nem hiszem el,hogy 20 éves gyerek közel annyit húz,mint a világbajnok erőemelők..

2018. febr. 25. 16:09
 16/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem kg-rol hanem lbs-rol beszél, ott viszont mar reális a 380.
2018. febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Magyarorszagon vagyunk, kilogrammban beszelunk nem fontban. 380 font az lofasz. Meg lehet nezni tavalyi egri ob eredmenytablazataban. Benes is 350 felett huz es guggol, pedig 19 eves.

Nekem is vannak ugyanilyenek sot, nekem mar a tenyer belso reszen elkezdett kialakulni egy masodik sor is.

2018. febr. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nem érted meg,hogy vagy 20kg-val többet bírnék húzni ha nem lenne bőrkeményedés??Nekiálltam késsel levagdostam ezeket

Ezek csaló,kokszosok

2018. febr. 26. 15:55
 19/20 anonim ***** válasza:
Na ilyen f*zkalpok maitt terjed az a hír hogy bu*is a kesztyó mint Koslayer. Nyugodtan használd a kesztyűt,én kb minden edzésemen felveszem,nem értem mi ebbe a bu*is...
2018. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

--gömb--


Lehet hogy hatékonyabb gurtnit használni és külön edzeni alkarra.

2018. márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!