Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Veletek is van olyan hogy az...

Veletek is van olyan hogy az 1ik karotok nagyobb a másiknál? Nekem pl a kezem és combom is 1-1cm vel különbözik a jobb a baltol. Ez genetika vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

2017. dec. 6. 18:19
 1/3 anonim válasza:
Nálam is a jobb nagyobb,, gondolom mert a jobb testrészeinket többet használjuk vagy genetika
2017. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a bal karomon minden kisebb még az oldalsó delta is. De ez nem genetika inkább csak az én hülyeségem lehet. Formára lehet egy izom masabb, de hogy az adott oldalon mindegyik az... Az egykezes izolált gyakorlatok miatt. Mindenki úgy kezdi, hogy az egyik keze gyengébb.

Oda kell figyelni rá, az első két évben zavart, annyira hogy külön figyeltem rá plusz két ismétlést mindig toltam rá.

Annyit értem el, hogy erőben gyengébb lett a jobb... Bár mintha javult volna valamit...

Szóval leszarom, nem érdekel már.

Ha egy kukacoskodó bele köt rá fogom a genetikára én is és elküldöm azzal, hogy még a bal kezemnek is örülne.

Amúgy meg jut eszembe, az eddigi nőim alapján meg a tükörbe nézve nekem még a csuklyám sem egyforma... Az egyik oldalt nagyobb... :D Lehet az tényleg csak a formája, csúcsosaga miatt van.

2017. dec. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyik kezeddel többet recskázol :)
2017. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!