Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az ellipszis tréner közel sem...

Az ellipszis tréner közel sem ér annyit, mint a futás?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Testépítésre éppen ugyanannyira alkalmatlan mindkettő.
2018. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De kardióként
2018. febr. 24. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen jó lehet. A futásra úgy érdemes tekinteni, mint egy alap mozgásmintára, amit nem árt ha képes végrehajtani az ember. De én pl. úgy érzem, hogy a sok lábedzés miatt, jobb inkább low impact kardiót csinálnom, nem akarom annyira terhelni az ízületeimet. Ezért futni az év csak egy kis részében szoktam. De amúgy kardiózni, kalóriát égetni jó az ellipszis tréner is simán.
2018. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a cél.

Ha szimplán csak fogyni szeretnél, akkor tökmindegy, mert mind a 2 égeti a kalóriát.

2018. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1 okot írj, hogy miért nem ér minimum pont annyit.

Szerintem az ellipszis sokkal jobb, egyrészt jobban átmozgatja a testet, másrészt nagy terhet vesz le a térdekről, mert nem „esel“ rá, mint futás közben, harmadrészt tudsz közben filmezni és jobban telik az idő.

2018. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Talán ez nem fejleszti annyira az állóképességet?

Egy ismerősöm azt állítja,hogy ellipszis tréneren letekert 10 km-t egyhuzamban,de mikor elkezdett futni,1 km után már meg kellett állnia,mert nem bírta

2018. febr. 25. 02:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az a Kardió ? Ez Schóher Norbi találmánya !!!
2018. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!