Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemény erről a fehérjéről?

Boxrec kérdése:

Vélemény erről a fehérjéről?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem jó áron van ennyiért, hisz csak 1 kg-os. Fehérje dús és kreatin is van benne.


2018. márc. 2. 15:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Kezdő vagyok a témában, légyszi ne nézzetek hülyének :)
2018. márc. 2. 15:49
 2/9 anonim ***** válasza:
vegyed szépen
2018. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez egy keverék fehérje, van benne szója, kazein, tejsavó. Ha már fehérjeport szeretnél szedni (remélem étrend amúgy rendben van, először azzal kezd, a fehérjepor valószínüleg nem is kell), akkor a sima tejsavó sokkal jobb ennél. Myprotein impact whey-t keresd, van UK és magyar oldal is, minden másnap szinte 25-30%-os akciók vannak, abból is kijön ugyanennyiért ha nagyot veszel.
2018. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kettes, te most komolyan ezért vagy itt?! Te lelkiszegény, élettelen, szerencsétlen birka...


Először is a Biotech-et felejtsd el - az egész márkát. Az alapszabály itt is érvényes: minél több, annál olcsóbb az egységár. Én zsákszámra veszem, 1 kg-ost soha nem vettem, mert 20-40%-kal drágább kilója. Vedd a StillMass-t, MyProtein-t, vagy ami éppen akciós, de ne ilyen össze-vissza minden vackot tartalmazó kis keverékeket. Tiszta, zsákos fehérje koncentrátumot, ha több pénzed van rá, akkor meg izolátumot.


MyProtein Impact Whey Protein

Myprotein Impact Whey Isolate

STILLMASS WHEY PROTEIN ISOLATE 90% POWDER


Ezekkel pl. nem lősz mellé.

2018. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4es ezt nekem szántad?
2018. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, te retardált, még ez sem egyértelmű?!
2018. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Agresszív kismalac,ha tudnád hogy én kivagyok az igazi életbe,te kis idegbeteg rohaék szem*t f*zkalap. Azért írtam hogy vegye szépen hogy teljesen jó ez a fehérje,ne kötekedj te kis selejt i*ióta,mert egy senkiházi,50es iq közelízésébe se lehetsz.
2018. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezek után te gondolod magad intelligensnek?

Ne nekem válaszolj, én már tudom a választ. Csak magadban tedd fel a kérdést.

2018. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Te idióta,itélkezel ok nélkül? flegma sz/r
2018. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!