Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Több életszakasz óta edzők!...

Több életszakasz óta edzők! Hogy ment az edzés mikor megkaptátok életetek első komolyabb munkáját?

Figyelt kérdés

Gimiben átlagban 8-14-ig voltam bent, és ugye vannak fix szünetek evésre, megoldható volt.


Egyetemen miután rájöttem h nem célszerű bejárni minden órára, illetve hogy akármekkora az anyag nem tudok érdemben egy nap olyan 3-4 óránál többet tanulni, még egyszerűbben megoldható volt.


Most megvan az első rendes munkám, 5kor kelek minden nap, bent hajtás végig, már nem tudok olyan sokat enni, reggel itthon nincs időm, bent sincs nyilván olyan sok, mikor hazajövök már nem ehetek olyan sokat mert rohanás edzésre (nem akarok guggolás közben behányni), edzésről meg rohanás haza hogy tudjak időben lefeküdni tehát már akkor sem ehetek sokat (sok evés lefekvés előtt zavarja az alvást).


Igazából már akkor is nagyon örülnék ha fent tudnám tartani ezt a közel 9 éves formát, jó eséllyel már így is naturál max.


De kíváncsi vagyok nektek milyen volt ez a nagy váltás edzés szempontjából?


2018. márc. 3. 06:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott ezt a munkát, ha ennyi nem fér bele.
2018. márc. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Változtass a szokásokon. Azt írod reggel nincs időd enni. Hát állítsd az ébresztődet 30 percel korábbra. Melóhelyen van kaja idő, akkor egyèl rendesen meg vigyèl valami turmixot amit megiszol a nap folyamán. Kondi előtt egyél egy keveset, kondi után meg normálisan.
2018. márc. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Reggel időben kell kelni, ha teljes munkaidőben dolgozol előtte eszel, kajaszünetben, utána, edzés előtt pár órával és legközelebb este. Ez 5 étkezés, emellett egy shake.. így már 6. Nem megoldhatatlan.

Este összerakom a holmim, megfőzök másnapra, dobozolok,alszok és másnap meló, viszem az edzőcuccom, munka után eddzek, otthon kaja, pihenés, kis közösségi élet , kutyasétáltatás és kezdődik a főzés. Nem kivitelezhetetlen.

2018. márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lazy Lover ***** válasza:
Èn epitoiparban dolgozom haza jovok eszek 1 ora pihi utana edzes a kajadat pedig old meg vegyel feherjet meg cht ha nincs idod enni
2018. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon siettem dolgozni, egyetemre vagy akárhova, akkor mindig volt otthon aprószemű zabpehely, beraktam 200g-ot 50g fehérjével, vittem shakert, amikor kedvem kívánta, 2 perc alatt bekevertem és letoltam a felét. 2 étkezés meg is volt durván. Általában viszont előre megsütöttem, főztem mindent, aztán reggel beraktam és vittem melóba, hisz 5-10 perc alatt megehetők a nem hatalmas mennyiségű kajálások. Vittem már turmixolt rizset is fehérjével pl. Vagy simán mogyoróvajas-lekváros szendvicset, azt meló közben is elcsipegettem. Vagy volt, hogy ebédszünetben tartottam egy hatalmas adagot és akkor toltam le mindent fél óra alatt. Számtalan lehetőségem volt/van.
2018. márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha meg épp szálkásítanál, megoldhatod ezt a problémát intermittent fasting-gal. Napközben létezel, majd edzés után, esti órákban letolod a full napo kajádat. Jót is eszel és könnyebb ha nem kell egy rohanós napba még a kajálást is belesűríteni.
2018. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En a foiskolan mindig delutan jartam edzeni, mert nagyreszt delelott volt oram. A munkaba ez atalakult mar este jarok mindig 7 korul. Nem tudom milyen munkat vegzel. En irodban dolgozom fel 8 tol fel 5 ig. Napi 100 km t utazok. Van kemenyebb es lazabb idoszakok. De a kajara mindig figyelek. Delben ebed, utana fel 4 korul ujra kaja. Hazaerek negyed 6 korul. Akkor ujra kaja valami kissebb. Aztan 7 korul edzes. Es kb fel 9 re erek haza. Ki kell alakitani magadnak egy rutint. Ez a lenyeg.
2018. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Minden cégnél vannak, akik kijárnak dohányozni 5-10-15 percekre. Ennyi idő pár óránként mindenkinek kellene, h. járjon (én pl. multinál, 2 monitor előtt dolgozok, hosszú távon nem a legegészségesebb).

10 perc alatt te is meg tudsz enni egy tonhalas/ tojáskrémes/ túrókrémes/ csirkemelles szendvicset egy kis folyadékkal/ shake-kel/ smoothival/ teával bármivel.

2018. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!