Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha kreatint szedek ducibban...

Ha kreatint szedek ducibban nézek ki tőle?

Figyelt kérdés

2018. márc. 7. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én igaz hogy Nem szedtem-nem is tervezem... de elvileg akkor leszel hájasabb/ducibb,ha nem edzel rá rendesen...szóval ha akarsz szedni akkor próbálj rendesen edzeni... (amugy az izmaid vizesek lesznek..) fel fúj téged a kreatin... (nagyobb izmok).. úgy mint Vin Dieselt :D :D igaz hogy izmos,de látni rajta hogy zsírosabb-felfújt :D :D főleg 2011 ben a halálos iramban 5 ben lehetett látni.. Szóval igyekezz rendesen edzeni,ami még fontosabb.. Figyelj a táplálkozásra! Kevesebb kalória..Sok sikert
2018. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem fúj fel senkit,ha nem tudsz semmit akkor ne írj baromságot első.
2018. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
mondja az aki szedi,és fel van fújva :)
2018. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
1# Honnan hallottad ezt a faszsagot? Ha nem tudsz semmit, ne is valaszolj a kerdesre...
2018. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te most rám gondolsz?
2018. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Ti idióta barmok.. Én csak azt írtam le ha nem edzel rá rendesen akkor krvára nem leszel attól izmosabb.. Az nem valami csodaszer...Tudtommal nem azoknak van kitalálva akik azt se tudják mire jó.. az ne is szedje.. ennyit erről ;)
2018. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező nyilván nem tudja mire van,így ne is szedje.. Nincs tisztába azzal hogy mire van. Akkor meg ne szedje.. mert ismétlem- A KREATIN NEM EGY CSODASZER!!!!!!
2018. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Ahogy a protein (fehérje) vagy a gainer (tömegnövelő).. a proteintől se leszel izmosabb... ha nem edzel rendesen,és nem eszel rendesen.. A protein turmix úgy se helyettesíti a rendes kaját.. hisz a nevében benne van.. táplálék KIEGÉSZÍTŐ.. A tömegnövelő (kalória bomba tele pakolva cukorral).. pedig szerintem azoknak van kitalálva akik olyan vékonyak mint a deszka.. vagyis nehezen híznak,vagyis ektomorf... én szerintem.. ha netán rosszul tudom akkor javítsatok ki
2018. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 palilaci ***** válasza:

A kreatin ugy mukodik, hogy vizet vonz az izmaidba, ami ezaltal hidratalja azokat, megnoveli az ATP szintet es ezek hatasara az izmoepites hatekonyabb lehet par szazalekkal ha megkapja a kello terhelest es tapanyagokat a tested. Tehat a valasz nem.


". de elvileg akkor leszel hájasabb/ducibb,ha nem edzel rá rendesen...szóval ha akarsz szedni akkor próbálj rendesen edzeni... (amugy az izmaid vizesek lesznek..) fel fúj téged a kreatin... (nagyobb izmok).. úgy mint Vin Dieselt :D :D igaz hogy izmos,de látni rajta hogy zsírosabb-felfújt :D :D"


Elvileg ha ennyire fogalmatlan vagy, hogy ilyenekkel dobalozol, hogy "felfuj" akkor minek valaszolsz a kerdesre?

2018. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagy vonalakban tisztában vagyok a kreatinnal, nem csodaszerként tekintek rá. A sejten belüli vízvisszatartás, miatt kérdezem, illetve olvastam ilyen véleményeket, hogy zömökebbnek néz ki az ember. Én most leszálkásítottam bizonyos mértékben, ezt a formát meg is szeretném tartani kinézetre is, ezért kérdeztem.
2018. márc. 7. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!