Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Attól hogy nem kondizok még...

Boxrec kérdése:

Attól hogy nem kondizok még szedhetek kreatint?

Figyelt kérdés
Boxolok és saját testsúlyos edzést, illetve minimális súlyzós edzést csinálok itthon. Érdemes lenne kreatint venni ? Vagy inkább fehérje por ?
2018. márc. 18. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Egyiket se..a fehérjeport meg végképp nem értem. Az nem valami csodaszer. Mindenki azt hiszi hogy a fehérje por kötelező és anélkül nem lehet se erősödni se izmot építeni. Egyél csirkét azt cső..abban is ugyan úgy fehérje van.
2018. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Aki nem ért hozzá, miért válaszol?
2018. márc. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%

#2, nem tudom mi a bajod, de a #1 teljesen korrekt választ adott.

Ha nem is válaszolsz, csak leszólsz másokat, akkor minek vagy itt?

Inkább homokozzál, vagy tökömtudja, esetleg tanulj, mert holnap suli.. De ettől a kategóriától mindenképp maradj távol, laikusok nem kellenek ide..

2018. márc. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szedhetsz mindkettőt
2018. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BlodDrunk ***** válasza:
60%

Aki komolyabban sportol,tehát célai vannak és job,jobb akar lenni annak érdemes használni,kipróbálni hátha segít.

lényegtelen milyen sport.


Fehérje pedig akkor kell ha szilárd kajából nem tudsz elég fehérjét bevinni 1.5-2g/tskg

2018. márc. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kreatinnak biztos hasznos lesz, de csak edzes elott-szerintem, de ha akarod toltheted is (mikor mindig szeded h legyen, de tp-m h edzes elott boven eleg)


feherjere meg 5-os valasza tokeletes

2018. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Kreatin akár fizikai munkára is mehet, jobban fogod tőle bírni, edzést meg főleg. Aki mást mond annak vagy nem hatott, vagy hazudik.
2018. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Attól hogy lepontoztok nem lesz igazatok.

De látszik a színvonal és az értelmiség ebből a kategóriából..

De válaszolok a kérdésre is.

Semmi értelme, csak pénzkidobás. Egy jó étrend mellett szinte felesleges bármilyen kiegészítő.

2018. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy szedhetsz. Nekem sincs autóm, mégis vehetek benzint. Igaz, sokra nem megyek vele, ahogy nagyon te se.
2018. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!