Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lassan 10 hónapja edzek....

Lassan 10 hónapja edzek. Minden rendben, fejlődök erőben, változik a testem is. Jár egy srác kb 2 hónapja edzeni. Az elején nem bírta az edzés negyedét megtenni, most meg nagyobb súlyokkal dolgozik. Most ez hogy?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem szed-e valamit. Állítólag csak fehérjét, meg bcaa-t. Mitől lehet ekkorát fejlődni? Mellette kevesebbet jár edzeni.
2018. márc. 19. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Keményebben edz
2018. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hany eves?+genetika van olyan ismerosom aki 1,5 evet beleolt szo szerint, 7 honap semmi fejlodes utan 80k-t havonta elkoltott minden.. ra es seemi fejlodese nem lett, persze ez igen ritka-lattam h keményen edz+ kaloriat is szamolta, énis konyebben fejlodok sok haveromnal -ez van valakinek jobb a teste valakinek nem

meg a kajatol is fugg, alvastol stb..

2018. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 24 vagyok, elég nagy darab izomban (meg hájban is van azért... :( ) 20 kilóval guggolok, ennél többet nem is nagyon tudnék a diéta miatt, a 15 évesek meg 2x, 3x ennyivel :D Ha rendesen kajál az ember, zsírt is eszik, esetleg kreatint is tol, akkor elég nagy erőnövekedés várható. Nézd át az étrendedet, lehet ott a hiba, neki meg rendben van, még ha nem is tudatosan csinálja csak megeszi anyu főztjét
2018. márc. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Együtt edzünk, ugyanazt az edzést csináljuk. Bőven 30 felett van. Az elején 40 kg-al guggolt, most már 130-al. Mindezt kevesebb munkával. Na mindegy, valamit jobban kell csinálnom. Ennyi.
2018. márc. 20. 07:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, h kokszol, de lehet, hogy korábban rendesen gyúrt évekig, csak kihagyott pár hónapot. Csak a lábnál ilyen feltűnő a fejlődés
2018. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sportolgatott hobbiszinten, de pár éve semmi. Nem csak a lábnál ilyen a fejlődése, mindenhol. Félre ne értsétek, elfogadom, hogy valaki ilyen ütemben fejlődik, csak szeretnék én is ilyen gyorsan.😁
2018. márc. 20. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy piszok jó a genetikája illetve a korábbi alapok vagy cuccol, de az ilyet meg nem szokták terjeszteni.
2018. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!