Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol tudok olyan fehér inget...

Hol tudok olyan fehér inget venni amit Kathi Béla is viselni szokott?

Figyelt kérdés

Szó sincs arról hogy majmolnám Kathi Bélát, egyszerűen csak venni szeretnék magamnak egy fehér inget.

A cuccaim 90%-át egy webshopból szoktam rendelni, hogy őszinte legyek nem vagyok nagy shoppingolós típus"'

ezért fogalmam sincs hogy merre induljak.

Nyilván mindenki ismeri a már-már ikonimussá vált fehér inget amit Kathi Béla szokott hordani:D

Eltökéltem hogy én is pont olyat szeretnék:'D mert jó mínőségűnek tűnik, nem áttetsző és tök jó az ergonómiája a derekánál, hogy az oldala ilyen bevágott. Valaki tudja esetleg hogy hol találok ilyen inget?


2018. márc. 26. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
képet rakhattál volna vagy valami, most nem fogom Bélát keresgélni neten
2018. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha hazaértem linkelek róla képet csak gyenge a mobilnetem. Amúgy az esetek 90%-ában mindig olyan fehér ingbe van a fószer szóval aki ismeri annak rögtön ott lesz a szeme előtt, hogy mire gondolok.
2018. márc. 26. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tudom miről beszélsz én is láttam már pár videóban fehér ingben pózolni. Szerintem sima slim fit ing jó minőségből. Jó szabással a kondi miatt meg ugye egy jó szabással jól áll az emberen a cucc.
2018. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barmelyik slim fit inget megnezed pl Zara-ban. Es olyan lesz. Bar en inget nem vennek webshoprol. Csak jobb ha ott megprobalod es latod hogy all.
2018. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit kell majmolni a Bélát csicska gyerek?
2018. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!