Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1,5 éve edzek, kicsit megreked...

1,5 éve edzek, kicsit megrekedtem a fejlődésben. Érdemes kreatint szedni vagy csak parasztvakítás?

Figyelt kérdés

Az étrendemen és az edzésemen is változtattam, de semmi jelentős változás, ezért gondoltam a kreatinra.

74kg-s voltam, most járok 90kg-nál, a testzsírom kb 15%, hasamon picit több, jó lenne zsírból leadni 2-3 kg-t, de az izmot megtartani, vagy akár növelni is egy kicsit.


2018. márc. 27. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy érdemes, bár azt is hallottam, hogy nem mindenkinél hatásos. Nálam a mezei monohidrát mindig beválik. Erőt is megdobja és a méretet is. Sok sikert!
2018. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Működik az csak ne legyenek irreális elvárásaid.


Szóval ne az ilyen body.builder kommentekből indulj ki ahol egyeseknek hoz 10 kilót szín izomba egy kreatin kúra és akkor jó lesz.


Agyon kutatott téma a kreatin sok okos jó cikket lehet olvasni a témában

[link]

2018. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam hoz plusz pár ismétlést és erős "robbanékonyságot", amire aznélkül nem vagyok képes. Sokkal jobb vele edzeni, ha még nem próbáltad ki, itt az ideje. Nem vesztesz vele semmit.
2018. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenki válaszát, azt hiszem majd jövő héten veszek egy adaggal.

még egy kérdés: kúraszerűen kell vagy lehet hosszabb ideig is szedni naponta 5 grammjával? mondjuk fél évig folyamatosan? (nem csak edzés napokon persze)

2018. márc. 27. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt érezni fogod. Elvileg kúraszerűen érdemes, én is úgy szedem. A feltöltés szerintem elhagyható
2018. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké, és a napi 5 grammjával érdemes?
2018. márc. 28. 10:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell betölteni, egyszerűen eszed a napi 5-6 grammot

és szünetet sem kell hagyni.

2018. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!