Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem képes erősödni a...

Miért nem képes erősödni a fogásom?

Figyelt kérdés
Már rengeteg fogásgyakorlatot kipróbáltam,függeszkedés,farmer walk,plate pinch..Egy ideig erősödtem mindegyikben,de aztán hirtelen mindig legyengültem.Régebben pl 120 kg-val eveztem normális fogásban,de most már 95 kg-nál is gondot okoz a normál fogás,vegyes fogással kell csinálnom.Felhúzásban is húztam 175-öt még a nyáron,ma menne kb 160.

2018. márc. 31. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
A fogás az egy ilyen eci dolog. :D én ezért sem értek egyet azzal, hogy mindenképp gurtni nélkül kell húzni, szerintem topszetthez simán lehet használni. De ha ez a célod akkor rack pull hold-al jobban járnál. A pinch pl meg másféle fogáserő, mint az, hogy tartod a rudat, tehát az közvetlenül nem is segít.
2018. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!