Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudom kidolgozni a...

Hogyan tudom kidolgozni a felső testemet hatékonyan és gyorsan?

Figyelt kérdés

18/F 180cm és 60kg vagyok, ez velem az a gond, hogy nagyon sovány vagyok, és nem tudok hízni, túl jó az anyagcserém vagy nem tudom... Hogyan kéne táplálkoznom és milyen gyakorlatokat végezzek, hogy a mellkasom erősebb legyen és kidolgozottabb?

Előre is köszi a választ. :)

(Nyárra szeretném napozásra, meg ilyesmi)



2018. ápr. 17. 16:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és kerülném a konditermet mert szégyellős vagyok. :D
2018. ápr. 17. 16:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne csak a felső testedet gyúrd ki, mert úgy fogsz kinézni, mint Spongyabob. Röhejesen, csak neki jól all, mert rajzfilm figura.

Tömegnövelő étrend és otthonra súlyzók, amíg nem szégyellsz terembe menni.

De jobb, ha mielőbb eljutsz. Senki nem törődik egy 18 éves sovány gyerekkel.

Ne díszb#zik közé menj, hanem valami komoly terembe, ahova nem paváskodni járnak, hanem edzeni.

Sok sikert!

2018. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fekvötamasz es huzodzkodas, ami otthon körulmenyek között tudsz csinalni. lLatvanyos nem lesz de mindenfele keppen javul a fizikumod es talan feljön egy keves izom is. Kulönben az elsö 1-2 honap meghatarozo mert magahoz kepest mindenki sokat fejlödik. Kezd el meg ma.
2018. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen mindegy hogy hogy nézel ki ha úgy sem lát senki mivel szégyellős vagy?


Meg nem nyár előtt másfél hónappal kellett volna észbe kapnod hogy te amúgy jól akarnál kinézni a strandon (ahova valószínűleg nem jársz ahogy konditerembe sem mert hát szégyellős vagy). :D

2018. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!