Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditeremben, személyi edző?

Konditeremben, személyi edző?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Jövő héttől költözök Budára, Gazdagrétre.

Olcsóbb konditermet kerestek, esetleg személyi edzőt.

Most kezdem a kondit úgyhogy nem kell túl felszerelt terem. Jo lenne az elején személyi edzővel, szóval ezzel kapcsolatban is jöhet bármi. Fontos hogy ne legyen egyik sem túl drága.

Ha esetleg van tanácsotok, személyes tapasztalataitok, kérem ne tartsátok magatokban.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)



2018. ápr. 20. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Saját tapasztalatomat osztom meg veled (bár én nem Budán lakom).

Január végén kezdtem el konditerembe járni. Én is egyből edzővel akartam kezdeni, így már az első alkalommal úgy is tettem. Ami hatalmas hiba volt. Minden második ember személyi edző (vicc nélkül) és egyik rosszabb mint a másik. Folyton telefonozott az edzéseim közben, nem is igazán figyelt stb. Az egyetlen dolog, ami foglalkoztatta velem kapcsolatban az a genetikám volt. Szerinte nagyon jó a genetikám és versenyeztetni akart. Viszont én naturál szeretnék maradni... Na szóval lényeg az, hogy 5 hetet jártam hozzá, jó sok pénzembe került (diákként nincs sok máni). Azóta is abba a terembe járok és sajnálom az emberek 95%-át, akik hozzá, vagy a hozzá hasonló edzőkhöz járnak. A teremben 1 db normális edző van amúgy nálunk.

Azt tanácsolom, hogy néhány hétig még ne fogadj személyi edzőt, hanem csak figyeld őket, majd válaszd ki a számodra szimpit.

Remélem segítettem.

2018. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!