Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Budán jó konditerem, ami nem...

Budán jó konditerem, ami nem ilyen "divat" terem?

Figyelt kérdés
Divat alatt értem ezeket a mai modern, csicsás termeket (pl gold fitness, A fitrnss stb). Olyasmi terem, mint a Vida fitness, csak kevésbé népszerű :)

2018. ápr. 21. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a Mass fitness? Kis terem, a másik kettőbe is jártam, amiket említettél, azokhoz képest kevésbé “csicsás”. A Vida fitnesst vsizont nem ismerem, ahhoz nem tudom hasonlítani,
2018. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Massba jártam majdnem egy évet, az a baj vele, hogy nagyon kicsi, kevés felszerelés és viszonylag sokan vannak.


Plusz télen nincs fűtés :D

2018. ápr. 21. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Néztem képeket a Vida fitnessről ( [link] és nem nagyon értem, hogy mi a különbség közötte és az A fitness között.

Az a tapasztalatom, hogy az egyszerű helyek olcsók, viszont az olcsó helyeken nagyon sokan vannak.

Mi a baj a golddal és az A fitnessel? Az emberek összetétele, vagy gépek/súlyok mennyisége/típusa? Vagy hogy sokan vannak?

2018. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, az emberek, akik ilyen csicsás helyekre járnak, újgazdag apuci gyerekei, ha nem air maxben meg under armourban mész le leköpnek kb :D


A legzavaróbb ok, pedig, hogy ilyen hülye szokás lett manapság ezeknél a termeknél fényképet készíteni a terembe járókról, mellé kb kitölteni egy lapot, h hol laksz stb mintha egy szerződést írnál alá. Én pedig nem szeretem, ha adatokat gyűjtenek be rólam.


A vidában bementél, golyós tollal leírták egy papírfecni bérletre h mettől-meddig érvényes azt csá :D

Oda viszont sajnos sok koxos bunkó járt... :\

2018. ápr. 21. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
A BME sportközpontban nem csinálnak fényképet úgy emlékszem, viszont ott év közben rengetegen vannak este. Nyáron jó.
2018. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!