Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha vékony a csuklóm, gyenge...

Ha vékony a csuklóm, gyenge lesz a fogásom is?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 21. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vékony a csuklóm, de szerintem ahhoz képest, hogy lány vagyok, nem gyenge a fogásom :) Szerintem nincs összefüggés. Ha erős az alkarod, akkor jobban tudsz szorítani. A gyenge alkart pedig lehet erősíteni (kalapács picepsz is jó rá pl.. meg nagyon sok gyakorlat, ahol szorítanod kell a rudat)
2018. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*bicepsz :) elírtam
2018. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alapvetés, hogy minél masszívabb csontozatod van, annál nagyobb lehet az abszolút erőd. Ha megnézed azok akiknek legjobb a fogása, mind lapáttenyerű állatok. :) De amúgy az "erős" is relatív. Magadhoz képest brutálisan fel tudod javítani, de kell vele foglalkozni.
2018. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Magamhoz képest.De ténylegesen erős sosem lesz?
2018. ápr. 21. 23:35
 5/6 Klanwarrior ***** válasza:
Dehogynem. Nekem is vékony a csuklóm (mondjuk én testépítek), és nem érzek semmiféle hátrányt az átlaghoz képest. Más kérdés, hogy vannak nagyon masszív ízületekkel megáldott emberek, akiknek fele annyi idő eljutni arra az erőszintre, amin vagyok. Ha beleadsz mindent, nem lesz gond. Nem kell mindenkinél erősebbnek lenni. ;)
2018. ápr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ha erőemelő akarok lenni,sosem fogok akkora súlyt felhúzni,mint egy vastag csuklójú?
2018. ápr. 22. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!