Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kúra közben illetve után mit...

Kúra közben illetve után mit mikor?

Figyelt kérdés
Egy heti 300 mg is propi kúra közben elég Zita ösztrogén miatt vagy feltétlen kell provi? Kúra után kcg mellé Zita? Vagy mi a legjobb ideálisabb. Rengeteg helyen volasram már ezekről de eléggé megoszlanak a vélemények. Kinek mi jött be? Első kúra lenne

2018. máj. 1. 18:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Hcg, olvastam* bocsánat automatikus javítás... Egyébként tisztában vagyok kuraval dozisokkal utokuraval csak azt nem tudom pontosan mi lenne a legjobb kúra közben illetve után. Hcg alap
2018. máj. 1. 18:51
 2/3 anonim ***** válasza:
elvileg mehet provi helyett zita kura kozben
2018. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kura utan zita+hcg vagy clomid+hcg 4 hetig. Kura kozbe mehet zita vagy mas antiosztrogen is de provi nem a legjobb szerintem,ha mukodik is mint antiosztrogen eleg gyenge. Ha van meg kerdesed nyugodtan irhatsz privatban is.
2018. máj. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!