Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan hízzak edzéssel? Hízni...

Hogyan hízzak edzéssel? Hízni télleg csak akkor tudok ha közben edzek is?

Figyelt kérdés
Eleg vekony vagyok 169cm 49 kg minimum 5 kg ot felakarok szedni!!mennyi kaloriat kene egynap bevinnem? Milyen eteleket egyek? Mit sportoljak?vagy esetleg edzesterv?

2018. ápr. 6. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Edzéstervet keress, nem olyan nehéz infókat találni róla, ahogy az étkezés alapjairól sem.

Nem lehet tudni, mennyi kalória kell neked, tapasztald ki. 2000-2500? Kevesebb, több? Ez szór és az aktivitásodtól is függ.


Zsírban hízni nyilván tudsz edzés nélkül, a költséges izmok viszont nem jönnek csak úgy, poénból, csak ha van megfelelő terhelés és a tested látja, hogy szükség van rájuk. Megfelelő pihenés és fehérjebevitel is kell, persze.

2018. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thefirstpredator válasza:
Tudom, hogy ez nem válsz, de hasonló helyzetben vagyok, és azt szeretném kérdezni, hogy súlyt lehet-e felszedni, ha nem többet eszek, csak rendszeresen edzek
2018. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!