Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A homlokra engedés, tricepszny...

A homlokra engedés, tricepsznyújtás fej fölött tricepszgyakorlatok nem veszélyesek?

Figyelt kérdés
Nagy súllyal nem nagyon lehet csinálni ezeket,mert az ember még magáta ejti a súlyt.Mi van akkor,ha pl.tricepsznyújtásnál nem megy ki és ott a súly a fejem mögött?

2018. máj. 3. 02:07
 1/4 anonim ***** válasza:
En akarhanyszor megprobaltam homlokra engedni, serules lett belole. Bar vannak, akik birjak, de szamukra is veszelyes.
2018. máj. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szeretem ezt a gyakorlatot, de nagy súllyal én sem próbálnám, legalábbis nem fekve. Viszont ülve vagy állva lehet több súllyal is, csak érdemes körülnézni hogy senkinek a lába ne legyen mögöttetek (az esetleg sérülésokozás elkerülése végett)


Egyébként haladókat is láttam már fekve csinálni ezt a gyakorlatot. Nagyobb súllyal. Óvatosan kell kísérletezni a több súllyal.


Illetve a kézisúlyzós megoldás lehet még jobb biztonsági szempontból, ilyenkor elég ha a füleid mellé engeded le a kezed, és ha elejted szintén arra érdemes figyelni hogy valaki ne közvetlenül mögötted ügyetlenkedjen.

2018. máj. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Homlokra engedes: siman lerakod a melledre athuzashoz hasonloan, onnan meg felulsz. Ha az also holtponton akad meg, akkor meg leteszed a foldre. Nem ertem mi ebben a veszelyes... Akkora sullyal ugysem tudod szabalyosan csinalni, amit ne birnal el barhogy.

Fej folottinel meg siman a valladra rakod, es onnan leveszed.

Inkabb az lehet veszelyes, hogy a homlokra engedest sok embernek nem birja a konyoke, mas veszely nincs benne.

2018. máj. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a könyökkel szokott gond lenni. Nekem se bírja, piszkosul fáj tőle.
2018. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!