Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csigás letolás, tricepsznyújtá...

Csigás letolás, tricepsznyújtás fej fölött vagy szűknyomás?

Figyelt kérdés
Két tricepszgyakorlatot akarok.Melyiket hagyjam el?Talán a ketilásbál érzem a leghobban a tricepszem,ez a legkényelmesebb,viszont a tricepsznyújtás (egykezessel) az szabad súly,ami jobb,mint a gép.A szűknyomás szerintem mindenképpen kéne

2016. nov. 10. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
letolás, elég egy gyakorlat is.
2016. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Valami indokot tudnál mondani,hogy miért pont az?
2016. nov. 10. 21:35
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem abban van a legnagyobb progresszió, az a legjobb a könyökömnek, a csuklómnak, abba lehet "jól" csalni, alapból mivel csiga jobban ki lehet tolni a maxig, nem ejted el nem esik rád, van több féle fogantyú, és nagy a mozgástartomány.
2016. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szűknyomás vagy letolás, változatosságért esetleg mindkettő
2016. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 imakommandós ***** válasza:

a csiga a legbiztonsagosabb serulesveszely szempontjabol,

viszont nekem ott kicsi a suly. csak egykezes tricepsz-nyujtast szoktam. szuknyomasrol lebeszelnelek, mert nekem tul osszetett gyakorlat. (a mellem is be szokott durranni tole)

2016. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#5

Az összetett gyakorlatok a legjobbak, azok hozzák a tömeget, nem a koncentrált bohóckodások.

2016. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

fúj de utálom az ilyen embereket mint az utolsó.


mind a kettő kell. ez nem erőemelő kategória, ha valamid le van maradva, vagy aránytalan, igenis kell rá külön koncentráltan edzeni, sőt, nekünk muszáj. pl hogy csinálsz oldalsó deltát, oldalemelés nélkül? várom az okos válaszod.

2016. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

a másodlagos izmok kidolgozottsága adja meg azt az igazi Frank Zane alkatot(ha vkinek ez az ideálja) és oda bőven kell koncentrált edzés is

persze ha vkinek mindegy a forma, az arány, csak a tömeg számit meg az erő akkor lehet összetettet és csak pár kiegészitő gyakorlatot csinálni

2016. nov. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a bohóckodás meg az amikor vki szerencsétlenkedik, attól, hogy koncentráltan edz, még nem szerencsétlen:) attól mert te azt hiszed, előző voltam
2016. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#7

Szerinted mivel edzed meg jobban az oldalsó deltát, a 100 kilós mellről nyomással, vagy a 12 kilós oldalemeléssel?

2016. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!